Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megeshet lanyoknal, akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megeshet lanyoknal, akinek tobb haverja van, es egy igazi sszerelem, hogy meginog, nem biztos a szerelmeben, es a haveroknal keres vigaszt?

Figyelt kérdés
Megingott a szerelem ,es tetszenek a szerelmem haverjai is

2018. szept. 28. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Nem

24N

2018. szept. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt már olyan, hogy nagyot csalódtam a páromban és meginogtam én is, de én magammal és vele rendeztem a dolgot, nem másnál kerestem a vigaszt(max tanácsot, véleményt kértem) pláne nem lennék olyan hogy a saját haverjaival tegyem ezt. És hála égnek sikerült megbeszélni és túljutnom rajta. Ha nem sikerült volna sem csalom meg hanem akkor végetvetek a kapcsolatnak.
2018. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ahol igazi mély a szerelem oda más még gondolat szintjén sem férne be.
2018. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De jo !!igy gondolom en is!!!!!!
2018. szept. 28. 18:06
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Megesik az ilyen
2018. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megeshet, de gerinctelenség ha pont velük kezdesz ki.

Kicsit meginog a szerelmed, és már a haverjait méregeted?

2018. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

ÍTéljetek el! Így ismertem meg a férjem.

18 éves házasság lett. Felbomlott, nem emiatt.

2018. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy az ember hűséget, 'fogad' nem vaksagot. Én nagyon szeretem a párom, de be kell látnom hogy némelyik haverja kifejezetten attraktív. Ennek ellenére még amikor még is ingott az amit iránta érzek se jött elő meg gondolati szinten se az, hogy akármelyik haverjaval bármi legyen köztünk.
2018. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!