Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs orgazmusom, hogy mondjam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs orgazmusom, hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a páromat, érzem, hogy ő is, viszont sose tudok elmenni szex közben. Ne értsetek félre, nem az orgazmus az egyetlen élvezeti értéke az együttlétnek, viszont a másnapi idegbajt már egyszerűen nem bírom.

Foglalmam sincs, hogy kell egy férfinek megmondani, hogy foglalkozzon velem többet, és ne hagyjon úgy, mert félek, hogy szétcs_szem az önértékelését. Emellett lehet én vagyok defektes, és nem is vagyok rá képes...



2018. szept. 29. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

Ha ezt Ő eddig nem vette észre akkor rohadt gáz

Azért aki már volt nővel az tud különbséget tenni igazi és színelt orgszmus között illetve észre veszi higy volt vagy nem!

Hogyan mondd el neki?

A száddal amit ne csak evésre meg necsak szopásra használj!

24N

2018. szept. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Fontos. Volt már valaha orgazmusod úgy, hogy magadnak okoztad? Ha nem, akkor ne a barátodtól várj csodát, kísérletezz, próbálkozz, jöjj rá, hogy mi az ami elvezet téged odáig, s majd akkor megmutathatod neki is.

35N

2018. szept. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, magamtól már volt.

Első, azért nem mindegy, hogy tálalja ezt az ember, de köszi, egy tajparaszt beszólás, és meg van oldva a porbléma, erre ráéreztél :D

2018. szept. 29. 15:45
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyet kell értsek a ketessel. Ha még nem volt, nem biztos hogy a barátodban volt a hiba, ha pedig, akkor tudnod kéne, hogy neked hogy a jó. És szimplán mond, mutasd meg neki, hogy te így jobban élveznéd. De te is magadhoz nyúlhatsz szex közben és izgathatod magad.
2018. szept. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Remélem magadban már sikerült, hogy tudd a párod irányítani. Mert szükség lesz rá. El kell neki mondanod, hogy mit szeretnél. Persze ha csiklósan élvező vagy akkor egyszerűbb a dolog. Pl kérheted tőle, hogy szex előtt ÉS után nyaljon ki alaposan. Nem addig amíg ő gondolja, hanem ameddig TE! ha szükséges irányítsd.😀
2018. szept. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%

Kedves Kérdező. Ha a párod olyan buta, hogy nem érti meg, hogy hüvelyi orgazmusa nem mindenkinek van (sőt, talán csiklón keresztül sem mindenkinek), akkor nektek kettőtöknek nincs miről beszélnetek. Látod, még válaszolók között is van, aki képes azt mondani, hogy a te hibád. :D

Ha kinyal, akkor sincs semmi? Próbáltál fantáziálni?

Vagy... esetleg hüvelyinél más pózok? Hátha akkor sikerül?

Viszont mint mondtam, nem kell aggódni. Ha mást nem, akkor legfeljebb maszturbálsz és kész. Éppen a minap volt egy kérdés a kapcsolaton belüli masztiról, és hidd el, nem ciki.

2018. szept. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Száj kinyit, és nem, nem kapsz be semmit, hanem a levegő és a hangszálaid segítségével hangokat formázol, amik szavakká egyesülnek, ezek a szavak mondatokká, és máris kész a kommunikáció.

A lábad szét mered neki tenni, de nem tudsz vele beszélni egy igenis roppant fontos problémáról?

Valóban, nem az orgazmus az egyetlen élvezeti érték, viszont, ha amúgy képes lennél orgazmusra, ám sorozatosan nem éred el, akkor előbb vagy utóbb a tested ezt megbosszulja.

Ha a saját önértékelésével lesz a fickó elfoglalva, akkor baromi egyszerű, keress egy másik pasit. Egy figyelmes, szerető férfinek az a célja, hogy örömet okozzon a kedvesének. Egy figyelmes férfi észreveszi, ha a kedves nem élvezett el, és megpróbálja minden tehetségével kielégíteni a nőt. Ha besértődik, vagy egyéb, akkor hajtsd el a francba, és keress olyat, aki nem saját magáért szexel, hanem teérted.

2018. szept. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Nem kell ezt Túlkomplikálni higy izé meg hozé

Az meg hogy a Párod Eddig Nem vette észre hogy neked baromira nincs orgazmusod azt Őt minősíti...

Mellesleg nem minden nő képes rá

2018. szept. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként ne azt mondta ndtad neki, hogy nem sikerült sose, csak, hogy most ezt is szeretnéd kipróbálni, vagy hogy mostanában nem megy annyira könnyen, és mást is szeretnél.
2018. szept. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam ez alap dolog hogy kielégítem a partnerem. Sajnos most egyedül vagyok, és nincs egy vállakozó szellemű nő aki megismerkedne!?
2018. szept. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!