Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni, ha a ferj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a ferj csak szajkózza, hogy a szeretöje jó és ártatlan?

Figyelt kérdés

A ferj harom eve tart egy penzszivattyút magának , most mar több ideje utazik is vele nyaral , meg hetvegere viszi 1-2 napra kulönbözö utakra , de neki erre joga van mert a csalad nem látja kárát , mert sok penze van es amellett hogy min ezer eurót költ a nöre havonta , duplajat a közös otthon fenttartasara , a hazra plusz ö vasarol be otthon kaját ,stb

De a fájdalom amit átél az ember felesegkent , hogy min 3 szor megy el egy heten este a nöhöz , utana jön haza neha enyhen italosan , kikefelve , ilyenkor az ember gyulölettöl fuldokol ezt kibirni elturni nem semmi

Napközben amig dolgozni megy a feleseg, ö megy a nöhöz visz neki penzt , viszi vasarolni , vendeglözni

Ferj nem dolgozik mert par hónapja eladta a cégjét.

Turelem kell , de meddig, ez megy harom eve,? Egyre magabiztosabban ,es egyre pof.atlanabbul , mert tudja hogy a feleseg ötvenevesen nem fog tudni könnyen elvalni . Vagy egyszeruen nem erdekli , annyira szerelmes . Nem, az a nö nem hasznalja ki , mert csak baratok , muszaj neki segitenie , az a nö egy angyal .

Megjegyzem a nö 3 szor volt hazas , van ket gyereke ket kulönbözö ferfitöl , a fia mar 22 eves es kulföldön lakik

A lanya 5 eves

Ö maga 40 eves , a ferj meg 65.

Mar idös es megkomoyodhatna . De mikor ? Meddig kell es lehet varni ? Ennek a lamúrnak nem úgy nez ki hogy vege lenne, a csaj irja a Facebookon hogy milyen boldog , hogy mennyi szeretet kap , persze a ferj nevet nem mondja meg , csak hogy baratja van es minden Szuper köztuk

A felnött gyerekek is lenézik a ferjet es szenvednek , az apjuk miatt , de mar kulön laknak es dolgoznak.

Mit lehet tenni , nemi eletet mar a feleseggel nem akar , a szeretöjehez huseges es vele el vegulis nemi eletet .

Ha itthon van a csaj rögtön hivogatja es smsezik , amire ö valaszol es röhög , csiklintja a helyzet , hogy ö a csajnak fontos ! Ö igy eli meg

Nem teszi pontra .

A hazassag mar csak egy formasag , megis a csaladi feszket is fenntartja anyagilag is marmint a ferj

Fel lepni a kora miatt de lehet vegul fog mert mind ismetli s valópert jövöre , hogy igy elvalik úgy elvalik ha a feleseg jatssza a rendört es nem hagyja öt élni

Hogyan fog ez vegzödni ? Erdemes várni , kivárni ?

Harom ev utan szerelmesebbek mint valaha a nöjevel azzal a ne mondjam kivel

Tapasztalataitokat halas lennek , ha megosztanatok, es a velemenyeteket .

Ki akar válni ötven fölött ....



2018. szept. 29. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mire várna a nő. A fél vagyont vinné, dolgozik is mellé, a gyerekek nagyok. Jó hülye, ha a házasságban marad egy ilyen férfi mellett.
2018. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja! A lusta feleségnek azért jó az eltartás, hogy nem kell csinálni semmit, csak várni a férjétől a csodát! Ne sajnáld már a boldogságot kettőjüktől akkor!

Én a férfi helyében már rég a szeretett nővel élnék. Ebben a házasságban mindkét fél igazi lúzer.

2018. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A feleségnek nincs büszkesége, ahogy látom. Mekkora egy lúzer, te jó isten...


És ne haragudj, de a szerető kihasználja a férjet. De ha a férj nem lenne ennyire töketlen senkiházi, akkor nem tudná kihasználni.


Nem a szerető az igazi bűnös, hanem a házaspár. A szerető ezt csak kihasználja. Nem miatta ment itt félre minden, hanem mér minden félrement és utána jelent meg ő. Ettől még az ő viselkedése is undorító persze. De ebben a helyzetben mindenki egy kretén.

2018. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább bevállalnám egyszer a nagyobb fájdalmat a válással, mint hogy évekig szúrjon a tüske. Rettentő megalázó ez a feleségnek, és csak azért hagyja, mert 50 évesen nehéz elválni? Miért nehezebb, mint 30 évesen? Nincsenek kisgyerekek, nincs közös hitel. Ha a férj viszi a vagyon nagyobb felét, akkor sem kerül a híd alá. Ennyi idős korban is találhat komoly kapcsolatot ha szeretne, hiszen rengeteg rendes elvált vagy megözvegyült férfi van, aki társra vágyik


Nyilvánvaló, hogy a férj nem tiszteli és nem szereti. Fejben már rég kilépett ebből a kapcsolatból, de minek macerálja magát a válással, ha így is mindent megkap, amit akar? Neki nem fáj, hogy két nő lesi minden szavát, ezért ő nem fog változtatni. A feleségen múlik, hogy meddig tűri el a folyamatos megalázást és fájdalmat. Minél előbb hajlandó tovább lépni, annál előbb megkönnyebbül és kezdhet új életet a következő 20-30 évre. Nagyon nem mindegy, hogy éli le.

2018. szept. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nehez elvalni , ha leéltél valakivel egy életet es felneveltel ket gyereket vele . Nem olyan könnyu lepni a nagy maganyba , a nagy semmibe
2018. szept. 29. 22:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező most nem vagy magányos ,és boldogtalan ?

Én léptem,kiléptem egy ilyen házassagból. !

Sokat sírtam az első pár hétben.

Mellette már nőnek sem éreztem magam.

Negyed annyi pénzem sincs,de most csak egyedül vagyok és nem magányos .

Nem vagyok megalázva.

Kezd visszatérni az önbizalmam,önbecsülésem.

Csak az eleje nehéz.

Legyél fontos magadnak !

2018. szept. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Önbecsülés is van a világon. Válás=vagyon felezése ami a házasságkötés után szerzett. Ne legyen már a feleség ekkora hülye!!!

Váljon el és építse fel magát újra. Miért mástól várja a boldogulását? Nem is értem hogy képes egy napot is eltűrni ilyen szituációt hogy elmegy kefélni a férje és utána hazamegy?!?! Másnap kellene mennie az ügyvédhez beadni a válópert és kőkeményen lekopasztani a kedves férjét. Ne legyen már Ennyire megalázható a feleség!!! Érthető?

2018. szept. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!