Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meséltek lányokkal való rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meséltek lányokkal való rossz tapasztalataitokról?

Figyelt kérdés

Minden negatív sérelmetek érdekelne, ha elmesélitek.


Hasonló cipőben járok. A genetika az genetika, ez az egész kontraszelekció tök fasisztoid.

22f



2018. okt. 2. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Megint egy picsogó kislány, akinek phasz van a gatyájában
2018. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Leírtam nem? Miéer nem válaszolsz a kérdésre! Ne offolj!
2018. okt. 2. 21:39
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Tessék, itt a legfrissebb:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


De kb. nyolc-tíz évig visszamenőleg tudnék belinkelgetni saját kérdéseket ebben a témában...

2018. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még ovis koromban egyszer nem akartam oviba menni, de anyukám mindenáron be akart vinni, hiába sírtam már a végén. Nagyon rossz volt az egész napon. Ez egy kifejezetten rossz tapasztalat volt.
2018. okt. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 Vagány!:)
2018. okt. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

En regen netes randioldalakon probalkoztam es most ezekrol irnek le par tortenetet.


Egyik csajjal jol eldumaltunk es mondta hogy menjek at hozza. Mikor meg csak beszelgettunk mar akkor kuldott pikans kepeket, jelezve hogy akar valamit.

Mikor atmentem hozza akkor beszelgettunk kicsit es elkezdte a telefonjat nyomkodni. Egyszer csak kiboki hogy a huga belazasodott es nem maradhat a koleszban, el kell mennie erte most, majd maskor talalkozunk inkabb. Lekisert es azota nem lattam. Egyertelmu hogy kamu volt es csak le akart pattintani.


Egy masik csajjal talalkoztam aki olyanokat kerdezett hogy lehet e koztunk vmi, stb de ezt meg a talalkozas elott. A talin szinte meg se szolalt, pedig probaltam valahogy szorabirni. Egyszer csak benyogi hogy haza kell menni.

Uzenetet irt kesobb amibol latszott hogy csalodott pedig minden kepem valos volt es nem regi. Kesobb meg volt kepe irni nekem hogy menjek el erte kocsival mert lekeste a buszt :D


Egy masik csaj akivel beszelgettem az mondta hogy van baratja (de akkor minek van fent?). Kesobb irja hogy mar nincsenek egyutt. Na talalkoztunk is de egy kisebb beszelgetes utan kibokte hogy haza kell mennie tanulni.

Joval kesobb ramir hogy szeretne szivesseget kerni. Vigyem es discoba es csereben szexelunk. De mondom ha szexelni akarsz velem azt megtenned mindenfele ellenszolgaltatas nelkul. Ha meg nem jovok be neki akkor csak kinlodas lenne az egesz.

Kesobb is tett hasonlo ajanlatot es azt se fogadtam el(nem kamu!)


Egy masik csaj kepeken egesz turheto volt es egyik este talalkoztam is vele. Mikor meglattam hogy milyen kover valojaban, nagyon ledobbentem.

Na de ha mar talalkoztunk akkor nem megyek haza rogton. Megbeszeltuk hogy a hatso ulesen csinalhatunk valamit. Na levetkozott de brutalisan budos volt a laba kozt, majdnem elhanytam magam(na jo azert nem de kellemetlen volt). Vegul leszopattam, az anyag ment a szajaba amit orommel elfogyasztott. Ez az egy jo tulajdonsaga volt.

Aztan mondtam hogy megyek haza mert este buli van.


Volt meg egy nagyon hasonlo eset de ott a csaj finnyas volt, nem engedte a szajaba a cuccot.


Ezek amik eszembejutottak de osszesen ugy 20 csajjal talalkoztam/randiztam de most mar nem tudnam osszeszamolni es nem is emlekszek mindegyik nevere.

2018. okt. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez igen! Szép kis sztorik.


Összeségében akkor elég negatívak a tapasztalataid nem?

2018. okt. 2. 23:56
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 nekem ebből inkább az jön le, hogy élőben rohadtul nem vagy olyan dekoratív, mint képeken. Úgy járhattak veled a nők, mint te a kövér lánnyal.
2018. okt. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!