Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok pasik ti minden szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok pasik ti minden szex elött igénylitek az elöjàtékot?

Figyelt kérdés
Értem itt, csok simi szopi nyali minden esetben? Vagy valamikor kimarad ?
2018. okt. 3. 10:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem ragaszkodok hozzá.

Van mikor szükségem van rá,van csak azt kívánom tegye már be :) minden körítés,elójáték nélkül :)

2018. okt. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Van, hogy kimarad
2018. okt. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mindig van

20 L

2018. okt. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
gyorsmenetnél nem egyébként mindig, sőt van, hogy csak pettingelünk.. :) konkrétan jobb szeretem a pettinget mint magát a behatolást.
2018. okt. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát a "csok simi" az szerintem soha nem maradt ki. Anélkül nem nagyon tudnám elképzelni. A többi volt, hogy kimaradt persze. Nekem is szükségem van rá, nem csak a lányoknak. De voltam együtt olyan lánnyal, aki csak attól teljesen elázott, hogy engem nézett. Most meg olyan lánnyal vagyok együtt, akivel ment szenvedélyesen a "csok simi", meg finoman átvezetve a határozottabb markolás(mintha már egy kicsit vadabb szex közben lennénk olyan volt az egész "hempergés") és odalent hozzá sem értem. Viszont közben a jobb combom a lába között volt az övé, meg az oldalamon. Nem akartam még előre szaladni és hozzáérni odalent. De a combom odaért és szanaszét áztatott mindent. Közben meg már úgy fújtatott mintha már közel lenne a csúcshoz és konkrétan hallani se hallott már. Pedig ismétlem, hogy lent még hozzá se értem. Szóval szerintem majd mindenkinek nagyon fontos az előjáték
2018. okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta valaki, ha egyszer odajutunk, nem lesz időm levetkőzni. Ezt először nem értettem, de amikor elképzeltem, elakadt a lélegzetem. Azóta erre vágyok, hogy felkenjen a falra és letépje a ruhámat. És most, 4 hónappal később valóra válhatna, de már lehet, hogy késő:(
2018. okt. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!