Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal férfiként hogy kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal férfiként hogy kell átvészelni a húszas éveket? Mi marad az emberből harmincra, ha nem volt még normális kapcsolata?

Figyelt kérdés
Én 26 vagyok, és csak rövid ideig volt egy-két barátnőm. Átlagos vagyok külsőre, s ezért nem igazán kellek a nőknek. Azt látom, hogy általában ebben a korban nagyon sokan vagyunk egyedül fiúk. Mihez vezet ez? Mivel motiválja magát valaki például a karrierre, ha nem szeretik a nők? Milyen élete lesz egy ilyen átlagos fiatal férfinak harminc fölött?
2018. okt. 6. 16:49
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
83%
" ha nem szeretik a nők" egy kiválasztottal szerettesse meg magát, hoditson meg egyet! Ne várja tátott szájjal a sült puncit!
2018. okt. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

A nőknek mi köze a karrierhez?

Egyébként mindkettőért neked kell tened. Szóval ha akarsz karriert azért nagyon meg kell dolgozni, ugyan így ha nőt akarsz azért is tenned kell, ismerkedj.

2018. okt. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

1. Nő vagy? Nincs olyan, hogy meghódítok egy kiválasztottat. A nő választja ki a férfit. Mindig. Csak azt lehet meghódítani, aki nyitott a férfira. Egy olyan nőt, akit nem érdeklek, a fejem tetejére állhatok, akkor se fogok tudni "meghódítani". Aki ilyen naiv módon gondolkodik, az ne is írjon inkább.


2. Semmi. Ahhoz van köze, hogy intimitás és rendszeres nemi élet nélkül nincs kedvem semmihez. Minek éljek, ha ezt se kapom meg.

2018. okt. 6. 17:22
 4/38 anonim ***** válasza:
86%

Udvarlóm most 33 és egyetem alatt volt neki 2 egy évnél rövidebb kapcsolata, a többi futó kaland. Mára egy nagyon bölcs, csodás világnézettel és értékítélettel megáldott ember, aki a karrierjével foglalkozott idő közben főleg, magabiztossá vált és építette a személyiségét. Mostanra ért be, ill. jutott el addig, hogy a magánéletét akarja rendbe rakni.

Az, hogy általánosságban nem kellesz a nőknek, nálam előny lenne, mert nem lenne a folytonos konkurencia.

Egy csoporttársamat annyira zavarta, hogy nincs senkije, hogy minden nőneműnél bepróbálkozott, ami másfél év és kb.: 15 nő után meghozta gyümölcsét. Ma egy 30 éves bizonytalan ember, akinek a lelki egyensúlyát nagyon nagy mértékben a nőkhöz való viszonya határozza meg.

2018. okt. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

4: Kösz, ez is egy vélemény. Bár nem veszem túl komolyan, mert ennyi információ alapján hülyeség lenne ezt bárkiről kijelenteni. Nem vagy túl okos ember, ha ennyi benyomás alapján rögtön elítélsz valakit.



Utolsó:



"Udvarlóm most 33 és egyetem alatt volt neki 2 egy évnél rövidebb kapcsolata, a többi futó kaland."


Bocs, de innentől látszik, hogy nagyon nem az az eset, mint én. Én nem tudok csak úgy futó kalandot se összehozni. A párod jóval könnyebben csajozik nálam a leírtak alapján. Így nekem is rendben lenne az önbecsülésem.



"Az, hogy általánosságban nem kellesz a nőknek, nálam előny lenne, mert nem lenne a folytonos konkurencia."


Amikor ezt írod, akkor automatikusan egy ideális pasit képzelsz el. A valóság az, hogy aki nem kell a nőknek, az nem fog kelleni a nőknek. A nők vonzóbbnak tartják azt, aki láthatóan benne van a versenyben, másoknak is tetszik. Ha igaz lenne, amit írsz, az én problémám sem létezne.



"Egy csoporttársamat annyira zavarta, hogy nincs senkije, hogy minden nőneműnél bepróbálkozott, ami másfél év és kb.: 15 nő után meghozta gyümölcsét. Ma egy 30 éves bizonytalan ember, akinek a lelki egyensúlyát nagyon nagy mértékben a nőkhöz való viszonya határozza meg."


Az enyémet is. És szerintem ez mindig így is lesz, bármit teszek. A legjobb, ami történhet, hogy találok olyan nőt, aki mellett egyensúlyban érzem magam. De addig minden nap pokoli számomra. Ezt nem értheti sajnos mindenki. Van, akit olyan impulzusok érnek kamasz- és gyerekkorában, hogy nem tud olyan kiegyensúlyozott lenni egyedül, mint mások.

2018. okt. 6. 17:50
 6/38 A kérdező kommentje:
Nem tudom a tutit, de hadd ne kelljen már komolyan vennem azt, aki annyit képes ideböfögni, hogy "egy rakás szerencsétlenség vagy!". Most erre mit kéne mondanom? Hogy "igen, igazad van, lehengereltél az érveléseddel, erre még csak nem is gondoltam?". Aki veszi a fáradságot, hogy elolvassa, és válaszol, az tegye már meg, hogy legalább annyira végiggondolja a kérdést, mint én.
2018. okt. 6. 19:16
 7/38 anonim ***** válasza:
95%

Hmm, én nem gondolnám, hogy az átlagos külsőd miatt ne kellenél senkinek, rengeteg ellenpélda van erre.

Viszont a stílusod sokat árul el rólad, ebből a passzív-agresszív szövegből, amit lenyomtál most, máris látom, hogy szinte biztosan nem lennél szimpatikus élőben. Változtass a viselkedéseden, ne az áldozatot játszd.

2018. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Élőben jobb fej vagyok, főleg csajokkal. A gyk-t amolyan gumiszobának használom.
2018. okt. 6. 21:33
 9/38 anonim ***** válasza:
32%
Már bocs, de egy átlagos srác fürdik a nőkben. És fiatal korban alakulnak ki a társas kapcsolatok alapjai, alapozódnak meg a szexuális élet gyökerei. Mikor máskor dugnál egyfolytában amikor ilyenkor áll a cerka! Kb. ettől a kortól kezd leáldozni a faroknak és elég lesz heti 3x, nem pedig napi 3x!
2018. okt. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

"Már bocs, de egy átlagos srác fürdik a nőkben."


Lol, te hol élsz? Az '50-es években? Fogadok, hogy már minimum középkorú vagy. Világszerte tendencia a fejlett világban, hogy az átlagos srácok egyre nehezebben jutnak nőhöz. A digitális kapcsolattartás miatt kiszélesedik a piac, a nők egyre nagyobb választékból válogathatnak, nincsenek rákényszerülve a megalkuvásra...


"És fiatal korban alakulnak ki a társas kapcsolatok alapjai, alapozódnak meg a szexuális élet gyökerei."


Valójában ez a mai valóság:


[link]


[link]


Persze 35 fölött, ha nem vagy kapcsolatban mai fiatalokkal, és csak a saját kamaszkorodból indulsz ki, nehéz ezt látni.



"Mikor máskor dugnál egyfolytában amikor ilyenkor áll a cerka! Kb. ettől a kortól kezd leáldozni a faroknak és elég lesz heti 3x, nem pedig napi 3x!"


Mondjuk ebben az egyben szerencsére nincs igazad, legalábbis nálam nem így van :P

2018. okt. 7. 11:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!