Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktatok akkor recskázni/masz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok akkor recskázni/maszturbálni ha más is van otthon?

Figyelt kérdés

Esténként, fürdés után szoktam rárántani, ez az egyetlen hely és idő, amikor tuti nem zavar meg senki. Viszont ha napközben jön rám a dolog, akkor is kénytelen vagyok megvárni az estét.


Van saját szobám, de általában nem tántorítja el a családtagokat a csukott ajtó, lendületből benyitnak. A szülők azért óvatosak szoktak lenni, a két húgom az igazi gond.


Kicsit a kiszűrődő hangoktól is félek, meg aztán nem egyszerű hirtelen eltakarni egy álló szerszámot.


Ti hogy vagytok ezzel? Be meritek vállalni? Ti tisztában vagytok vele, hogy a tesótok mikor csinálja?


Nyilván ki tudom bírni estig is, tudok uralkodni magamon, viszont sokat könnyítene.


(Barátnő folyamatban)


Privátot is szívesen fogadok a témával kapcsolatban.


18/F



2018. okt. 6. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem különösebben szokott érdekelni,ha van itthon valaki. Lejjebb kell venni a hangerőn és kész. A húgaiddal meg érted meg, hogy létezik olyan hogy privát szféra. vagy feltalálták már az ajtózárat. tadammm! Problem solved
2018. okt. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
én is simán csinálom.
2018. okt. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szoktam,tusolás közbe!!

Annó, rám nyitott a nővérem a fürdőbe és csak,mosolygott!!

Ennyi!

31/F

2018. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel ha otthon vannak.Csinálom mindig.
2018. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Zard az ajtót. Tanulas, pihenes kozben is hasznos
2018. okt. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Persz hogy recskázunk. Én akkor amikor rámjön. Ha reggel kanos vagyok, nem várhatok estig hogy kigyűrjem.

De ne csinálj belőle ügyet. Ha egyszer rádnyit valaki, mosolyogj, ő is mosolyogni fog, és legközelebb nem fog rádrontani! Az ajtót kulcsra is lehet zárni. Ha nem lehet javítsd meg! Vagy cseréld ki. Vegyél hozzá kulcsot.

2018. okt. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen
2018. okt. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
itt egy tanács ha rádnyitnának: ha rajtakapnak és nem csinálod tovább akkor neked kínos, mert rajtakaptak, viszont ha nem hagyod abba és tovább csinálod akkor ők a perverzek, hogy ennek ellenére tovább néznek
2018. okt. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen alapon akkor is rád nyithatnak, ha épp öltözöl. Nehogy már ne lehessen megmagyarázni, mért van épp kulcsra zárva egy ajtó. A két húgod pedig meg fogja érteni: ők se szeretnék, ha csak úgy bemasíroznál a szobájukba, pláne ha nagyobbak lesznek.
2018. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A nyolcadik válasz nagyon ütött :D

Köszi az eddigieket, a sarkamra fogok állni.


Esetleg még arra lennék kíváncsi, hogy ki miként oldja meg a "salakanyag" eltüntetését.

Eddig a fürdőszobában WC-n lehúzás játszott, kicsit attól tartok hogy a kukában nagyon bebüdösödik.

2018. okt. 6. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!