Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet 50 feleti Nő vonzóbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet 50 feleti Nő vonzóbb egy kb.20 évvel fiatalabb Férfi számára, mint a saját korosztálya?

Figyelt kérdés
Ha volt tapasztalatotok az is érdekelne miben volt más.

2018. okt. 7. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Hogyne lehetne.

Engem főleg 18-22 éves srácok hajkurásznak, 36 éves vagyok

Mindenki másra bukik, van aki a fiatalra, mások az idősekre, van aki a kövérekre, más a vékonyakra

Ahány ember annyi féle ízlés

2018. okt. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Ha jól nézel ki, csinos vagy, akkor igen.
2018. okt. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%
Húsz körüli srácoknak vonzóak még a 35-40 körüli nők, főleg azért mert könnyen megdughatóak. 50 feletti nőkkel már nem a szexuális vonzalom miatt vannak 20 évvel fiatalabb pasasok, hanem a pénz miatt. Ezek tipikusan homoszexuálisok (háttértáncosok, személyi edzők...) jellemzően. Egy egészséges férfi alaptermészete az, hogy boldogabb egy vonzó nővel szolidabb anyagi körülmények közt is, mint egy pénzes öreglánnyal.
2018. okt. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze. Nekem is vonzóak. 😁
2018. okt. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én alapból olyan beállítottságú, hogy a nálamnál idősebbek jönnek be, tehát igen, létezik a dolog. Az érettebb gondolkodásúak jobban tetszenek, emellett sok szép hölgy is van köztük.(36F)
2018. okt. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán nekem ezek a nők sokkal jobban bejönnek mint a korosztályom
2018. okt. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!