Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Új barátomnak meglehetősen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új barátomnak meglehetősen nagy pénisze van. Elég fájdalmas a szex. Van valami tippetek?

Figyelt kérdés

Komoly válaszokat kérnék, és privátokat nem, úgysem fogom megnyitni őket.

Tehát új kedvesem van, nagyon szeretjük egymást és most jutottunk el az ágyig. Sejtettem, hogy nehéz lesz befogadni őt, mivel rendesen megáldotta a Jóisten öv alatt, és valóban, minden együttlét után 2-3 napot regenerálódnom kell.

Én elég alacsony vagyok (160 cm), gondolom ez sem segít a helyzeten (bár nem tudom pontosan, mennyire függ ez össze a befogadóképességgel).

Azt már kezdjük kitapasztalni, hogy vannak pozíciók, amelyekben könnyebb, és vannak, amelyeket egyelőre hanyagolnunk kell, mert fájnak. Az alapos előjáték is segít valamit, de így is fájdalmas kissé és aggódunk, hosszú távon nem lesz-e köztünk ez probléma.

Aki járt hasonló cipőben, írna, hogy neki mi segített?

Előre is köszi!



2018. okt. 7. 15:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Megszoksz vagy megszöksz. Mást itt nem tanácsolhatunk és ez komoly! L.
2018. okt. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

Sajnálak!Próbáljátok olyan pózokba,amibe nem fáj!

Meg a pasid legyen rád tekintettel,ne rakja be tövig ha látja rajtad,hogy fáj!!

2018. okt. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Vannak dolgok, amik nem passzolnak össze, és ha azokat mégis erőltetjük, akkor egyik vagy a másik tönkremegy.

Jártam hasonló cipőben, és a második együttlét után szakítottunk. Képtelen voltam befogadni, nem csak hogy hosszú volt neki, de irtózatosan vastag is, és nem farmernadrág vagyok, ami nyúlik, szóval piszkosul fájt.

Az meg hogy minden szex olyan, mintha tojásokon lépkedve akarná valaki lefutni a maratont, rohadtul kiábrándító. Nem beszélve arról, hogy ha az ember belelendül, nem tudja úgy türtőztetni magát, mint ahogy kellene

Szóval nehéz elfogadni, de hiába szeretitek egymást, ez egy halálra ítélt kapcsolat. Vagy összeszorított fogakkal szexelsz és utána napokig fájó muffal mászkálsz, ami előbb vagy utóbb mindenféle egyéb problémához vezet, vagy szakítotok még most az elején.

2018. okt. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
Kedves privátban író. Azért írtam, hogy “L” mert lány vagyok. Ez ezt jelenti. #2 vagyok.
2018. okt. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
A hossza okoz gondot, a vastagsága vagy mindkettő?
2018. okt. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Huzass rá olyan gumigyűrűt, ami nem engedi teljesen betolatni. Meg nem is megy el olyan gyorsan.
2018. okt. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Az én mostani páromnak is elég hosszú és - nekem már - vastag pénisze van.

Mi úgy próbáljuk elkerülni a fájdalmam, hogy amennyire lehet, nyújtjuk az előjátékot, amég szinte folyok, mindig alaposan kinyal bő nyállal, hogy nagyon nedves legyek, és lovaglóban vagyunk együtt leggyakranban, hogy csak addig és olyan gyorsan tolja belém, ahogy nekem is jól esik.

Más módszer még nem vált be.


29N

2018. okt. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%
Csak szopj,és kész
2018. okt. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is volt ilyen párom, borzasztó volt az együtt lét, szakítás lett a vége.

21/l

2018. okt. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%
Tényleg mekkora egy ilyen pénisz hosszra?
2018. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!