Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már dolgotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már dolgotok ilyen nagy pénisszel? Többi lenn.

Figyelt kérdés

Hosszra nagyobb mint 16 cm, és olyan vastag, hogy a mutató és a hüvelykujjatokkal nem éritek át, ha rámarkoltok.

Volt már dolgotok ilyennel?

Milyen volt?

Élveztétek?


Köszönöm a válaszokat.



2018. okt. 7. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem csak a méret számít, bár kicsi ne legyen:) Ha jó a tulaja, akkor nagy élvezet...
2018. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Ja, volt.

Régen sokat jártam lovagolni, és ott láttam ilyet az egyik angol telivér “alvázán”

2018. okt. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: és nem fájt? XD
2018. okt. 7. 21:32
 4/11 jdfGabrella ***** válasza:
Nem
2018. okt. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Ezt nem igazán értem. Lehet nekem van kicsi kezem, de idáig egyik pasim farkát sem értem így át.
2018. okt. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

". a mutató és a hüvelyk ujjatokkal nem éritek át"

Na , nekem férfi létemre elég nagy kezem van és ha össze fogom ezt a két ujjam, hát valami nagyon kis kör lesz belőle.

Próbáld ki!!!

Ez kb 3 centi átmérő.

Máskor olyan kérdést tegyél fel aminek van értelme is.

2018. okt. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Volt igen , exemnek 22 centi volt és nem érte körbe a kezem( mondjuk kis kezem van) az elején körülményes volt de aztán élvezetes.
2018. okt. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6: 3 cm a f***t! Nekem kb. 3,8 cm a péniszem vastagsága/szélessége (+-1 mm), kerületre pedig olyan 11,5 cm. A "csuklóvonal-középső ujj csúcsa" távolság 18 cm, tehát nem éppen férfias méretű kezem van és bőven át tudom fogni így a hüvelykujjammal meg a mutatóujjammal.

Az #5-ös kommentelő is képzavarban van. Vszeg neki eddig vastag nagyfarkú pasijai voltak. Ilyenkor jön elő a probléma, hogy ami a gyakorlatban nagynak számít, az a csajok szerint tök átlagos.

2018. okt. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Példának itt van egy 4,5 vastag Rexona-s dezodor. Férfi létemre nem sok csajnak van nálam vékonyabb keze és mégis simán körbefogom.

[link]

És a 4 centire szoktátok azt írni, hogy teljesen átlagos vastagság és rendben van. Akkor most mi a helyzet? Kiderül, hogy mindenkinek 5 vagy afeletti vastag farka van?

2018. okt. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Én is ki akartam már irni ezt a kérdést. Nemrég jöttem össze egy fickóval, de én ilyet még komolyan mondom hogy nem láttam, filmen se. Olyan vastag neki, mintha kb két normál (nem kicsi) péniszt egymás mellé tennénk. A számba egyáltalán be se tudtam tenni, csak a legvégét. Ha nem saját szememmel látom, biztos nem hiszem el, hogy van ilyen. Egyébként élveztem nagyon, nem volt zavaró az együttlét közben, sőt...
2018. okt. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!