Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés egy férfinak, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés egy férfinak, ha benne van a punciban?

Figyelt kérdés
óvszerrel vagy anélkül jobb?

2018. okt. 8. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. :-)
2018. okt. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

lány vagyok.

barátom mondta hogy neki sokkal jobb érzés óvszer nélkül és ezért kérdem.


18/L

2018. okt. 8. 17:44
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Óvszer nélkül jobb!!Főleg ha bele élvezek!!!

Párod beléd szokott élvezni??

2018. okt. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%

Körülményektől függ.

A párod nagy eséllyel azért mondja, hogy "sokkal jobb" gumi nélkül (holott ez nem így van, legalábbis nem "sokkal"), mert így akarja kihúzza magát a védekezés alól, hogy áthárítsa rád pl a hormonháztartásodat teljesen felborító fogamzásgátlóra, ami amúgy se a terhesség, se a betegségek ellen nem biztosít akkora védelmet, mint a gumi. Micsoda érett pasi lehet..

2018. okt. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Derwer ***** válasza:
28%

Nekem is és a legtöbbeknek sokkal jobb, Közvetlenebb érzés. Egyébként a nőknek is jobb.


Próbáljátok ki és meglátjátok. pharmatex kúp ideális lehet ilyen próbára.

Hogy utána hormont szedsz-e az majd eldől, hogy megéri-e nektek. (Mérlegelni kell a kockázatot, a kényelmet, árát, stb )


30F

2018. okt. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

#4 Te vagy idióta vagy, vagy idióta vagy.

Lehet, hogy neked nem más érzés, de én próbáltam már ezer féle gumit, extra vékonyat,extraextravékony, hiperszuperk.-rvajóvékonyat, és nem... egyik sem volt közelében sem annak az élménynek amikor a ki.b.szott bőrömön érzem a barátnőmet, és nem egy k.ib..s.zott gumi van a farkamra húzva.

És 3 év után még mindig gumival védekezünk, mert nem akarom hogy szedje a fogamzásgátlót, minden együttlétkor gumi nélkül kezdjük de aztán felhúzom, elviselem. De tény hogy közelében sincs annak az érzésnek. Ha neked ugyanolyan jó, nem tudom hogy irigykedjek rád vagy szánjalak.

2018. okt. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Igen óvszer nélkül bele élvezéssel a legcsodálatosabb, de ha óvszerrel csinálom, és nagyon jó a partner akkor is lehet nagyon jó!
2018. okt. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
Ha az élvezetet értékelni akarjuk, nálam a közelébe sem jöhet semmilyen kotonos, vagy csupaszbotos szex, az orális élvezethez amiket átéltem. Persze mindent lehet jól és rosszul is csinálni. Majdnem ugyananyyi fáradság, de mekkora különbség!
2018. okt. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Óvszer nélkül teljesen más, de ez normális, nem olyan jó érzés, hogy egy "zacskó" van a farkadon.
2018. okt. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Életemben egyszer használtam gumit lehangoló volt.
2018. okt. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!