Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudom megtanítani neki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom megtanítani neki, hogyan tud orgazmust okozni nekem?

Figyelt kérdés

Barátommal elsők vagyunk egymásnak, jó a szex, csak az a gond, hogy nem tudok elmenni, ha kézzel csinálja nekem, nyalni meg nem nagyon szeret. Ha magamnak csinálom kézzel, kb. 15 perc alatt elérem az orgazmust. Ha viszont ő csinálja, akkor pár perc után azt érzem, hogy nem bírom, hagyja abba. Nem az, hogy fáj, de mintha "túlingerelné", és érzem, hogy ha egy évig csinálja, se fogok elmenni. Próbáltam neki jelezni, mit hogy csináljon, de láttam, hogy szarul esik neki, frusztrálja a dolog... csak hát engem még inkább. Mit tehetnék, hogy ne sértsem meg, de legyen valami haladás,"fejlődés" az ügyben?

26N



2018. okt. 8. 21:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%

26 évesen, a saját pároddal nem tudsz leülni és beszélni?

Nálad a gondok nem itt kezdődnek..

2018. okt. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy beszéltem vele erről, de megsértődött.


A személyeskedést, sértegetést légyszi hagyjátok meg magatoknak.

2018. okt. 8. 21:32
 3/21 A kérdező kommentje:
25 éves a barátom
2018. okt. 8. 21:34
 4/21 anonim ***** válasza:
66%

És megsértődött azon, hogy meg akartad neki mutatni, hogy hogy jó neked?

Ne haragudj, de legközelebb majd azon fog megsértődni, hogy reggel előtte mentél ki a wc-re, vagy hogy nem nyitod ki neki a kóláját?

2018. okt. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

Lehet másképp közelíted meg a dolgot, elmondtad neki hogy nem tudsz elmenni. Nekem se esne olyan jól főleg úgy hogy nekem is első lenne. Mutasd meg neki hogy csinálja, csináljátok együtt, segíts neki. Ne az legyen végén elvonulsz és befejezed.

Sok sikert :)

20f

2018. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%

Beszélj neki miközben csinálja, folyamatosan adj visszajelzést, és minden "utasítást" próbálj meg dicséretek közzé rakni. Ezt valahogy úgy kell elképzelni: igen, jó finoman, ííígy, ezaz, simogasd, erősebben, imádlak....

Ha figyel rád és szeretne neked örömet szerezni, akkor figyelni fog a reakcióidra, és próbálkozni fog, hogy örömet szerezzen.

Gondolom frusztrálja a dolog, hogy nem tud örömet szerezni, ez azért egy pasinak, pláne aki szereti a nőt, hatalmas stressz, és gondolom rágörcsöl, és ettől feszült lesz és ideges....

Játszhattok olyat, hogy akkor először egyikőtök, majd a másik megy el, így pl miután leápoltad, maximálisan a te élvezetedre tudtok figyelni....

Vagy maszturbálhattok egymás előtt, így ellesheti esetleg, hogy te hogyan csinálod, és akár a végén ő fejezheti be neked (mikor már annyira közel vagy, hogy nem tudja elrontani).

De ha javulást akarsz mindenképpen beszélni kell a dologról, persze ne durván, hanem kedvesen rávezetve...

2018. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
hmm kicsit sok lett az örömet szerezni... na mindegy nem fogalmazás verseny, a lényeg meg talán érthető...
2018. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Milyen jó, hogy szegény csajnak nem csak arra kell figyelni, hogy valahogy elélvezzen, hanem még közben vigyázni annak a bénának a mimóza lelkére.
2018. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
Ő férfi! A teremtés koronája! 15 percet nem tud áldozni egy ujjazás-nyalás kompozícióra hogy neked is jó legyen. De kívánom hogy tévedjek! De az biztos hogy 1-2-3 hónap is eltelhet az orgazmuskészség kialakulásához. De jelen esetben sajátkezűleg működik, tehát sokkal rövedebb idő is elég amíg megszokod a kezét nyelvét! De a legjobb megoldás lehet hogy mégis az ha keresel egy ráterrmett fiút!
2018. okt. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat, ment a zöld kéz!
2018. okt. 8. 22:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!