Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha egy napra férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy napra férfiak lehetnétek, mi az, amit mindenképp kipróbálnátok?

Figyelt kérdés

2018. okt. 9. 18:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kérdés, hogy maszturbálnék, majd lefeküdnék egy nővel, hogy tudjam, milyen érzés is pontosan a szex a "másik oldalról". :D
2018. okt. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%
De azt remélem tudod, hogy a szexhez kell erekció is. Ahhoz meg be kell gerjedni a másik félre. Ahhoz meg az kell, hogy neked leszbikus vágyaid is legyenek
2018. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%

# 2/2

Mi köze ennek a leszbikussághoz? Férfi lenne egy napra nem szisszi meg asszonyember meg akarmi.

Kicsit sok volt a kinzi libsi mese tesa.

2018. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem megdugnék annyi nőt, amennyit csak lehet azok közül, akik tetszenek, de heterok. :) ja, és kegyetlenül szétaláznám azt, akivel megcsalt a barátom.


Elcsábítanám,aztán pedig hazavinném, kikötözném és ha a farkam kicsi lenne, akkor egy nagy műpénisszel a torkáig hatolnék, hogy fojjon a könnye, öklendezzen, közben befognám az orrát. Aztán szárazon seggbedugnám azzal a műizével, megdugnám, de úgy, hogy én is meg az is benne lenne... Utána a torkára élveznék és két kézzel megöklözném mindkét helyen síkosító nélkül. Utána leköpném és kidobnám a lakásomból pucéran. :)


Hmmm, de jól hangzik. Ja...és szerintem addig fojtogatnám, míg homályos tekintettel nem nézne rám.

2018. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Ha férfi lenne belül is férfi vágyakkal, akkor már nem ő lenne. Neked a logika volt kevés és nem vagyok a testvéred. Nem értem, hogy miért hiszik emberek, hogy "menő", vagy vicces tesózni, vagy tesázni. Mellesleg soha nem néztem "leszbi mesét"
2018. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Vagy ha az liberális mesére vonatkozott, akkor meg még szörnyűbb a helyzet, mert abban meg semmi párhuzam nincs
2018. okt. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0% lett a válaszom, mert leírtam amit gondolok? :(
2018. okt. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Most komolyan, az állva pisilést senki nem próbálná ki? :D
2018. okt. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Arra van kitalálva már ilyen "tölcsér" szerű cucc.
2018. okt. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Kert ásást senki nem próbálná ki?
2018. okt. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!