Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyakorlatilag azt lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakorlatilag azt lehet mondani, hogy csak a szép embereknek van lehetősége kiváló szexuális életet élni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 10. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
A szépség mindenkinek mást jelent, szóval nincsenek csúnya emberek. Vonatkoztass el a hülye média által generált "szép fiú/lány"tól
2018. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

#1 egyet értek, mindenkinek más a szép..


Szval ez egy nagy hülyeség.

2018. okt. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
1# Ezt azért nem a média határozza meg. Smárolj le akkor egy fogatlan csöves nőt/faszit azzal az indokkal, hogy mindenkinek más a szép. Azért lehet egy közös értéket, pontot mondani, még ha a "zsáner" szó mindenkinél mást is jelent.
2018. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Jaj nem hiszem el, hogy 2018-ban még mindig megy ez a PC szar "mindenkinek más a szép".



[link]


Majd szólj, ha készen vagy leszopni.

2018. okt. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Ez baromság! Hogyan köthető a kettő egymáshoz?!Nem értem!
2018. okt. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Nem kell hozzá kimondottan szépnek lenni. Elég, ha nem vagy ocsmány.
2018. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kiváló szexuális élete lehet két teljesen átlagos embernek is.

Ha ők ketten megértik egymást az ágyban

Mellesleg a szépség nem annyira pozitív, mint azt sokan elképzelik.

2018. okt. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1 es vagyok. Most lehet ezzel dobálózni, hogy jajj valakinek 3 foga van, hú mekkora gyökér vagy #1, de nyilván vannak kivételek. Én arra gondoltam, hogy ha valaki mondjuk csúnyának találja magát, az nem feltétlenül igaz, hiszen mindenkinek más a szép. Ha valaki tudtában van annak, hogy valamilyen fogyatékossággal él, vagy valami eltorzította, az már más téma.
2018. okt. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a szép...


De kiegyezünk abban, hogy léteznek olyan emberek mindkét nemnél, akire senki nem mondaná, hogy szépek, ugye?


Ne mondja nekem senki, hogy egy lóg a hája nő a gyűrött bőrével a combján bárkinek is szép.


Emlékszik valaki a kiváló zenész Gary Moore-ra? Vajon kinek szép. Helyette a zenéje volt az.


És Zámbó Jimmy?

2018. okt. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!