Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, ha először gyorsan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha először gyorsan elélvezek?

Figyelt kérdés

Ha barátnőmmel pár napig nem szexelünk, mert megjött neki vagy ilyesmi, mikor újra csináljuk először elég egy perc is és elélvezek, viszont miután már 2-3 napja újra a napi rutin része, fordul a kocka, és ő elmegy vagy háromszor, míg én egyszer.


Ez zavaró?


24/F


2018. okt. 11. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha barátnődet nem zavarja akkor nem. Gondolom az a lényeg hogy őt ne zavarja .....
2018. okt. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, de érdekel, hogy másoknál is van-e így.
2018. okt. 11. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:

30 éves vagyok öt éve vagyok együtt bnőmmel, egy hónapban 2 -3 alkalommal találkozunk 2-6 napra.

Pont ugyan így vagyok ezzel. Néha van h elsőre is jobban bírom de olyan évente ha kétszer. És mondhatják nekem h szabad leülni magányosan és órákat maszturbálni ejakuláció nélkül, nekem nem használ. Barátnőm punciába bekerülök, két húzás és már kapaszkodva pihegek. Persze a többi menetnél már nincs így, függetlenül h közvetlen utánna, vagy másnap. -Csak ne teljen el 24 óra.

30F

2018. okt. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most gondolj bele nálunk milyen amikor fél évig nem szexelünk, vagy több... katasztrófa.

20 L

2018. okt. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális
2018. okt. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Deflohelp ***** válasza:
Igen.
2018. okt. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!