Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet célirányosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet célirányosan extrém szűk csajokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

A vékony péniszemből adódó gátlásom miatt soha nem volt még barátnőm. Alapból gyenge lelkű, érzelgős pasi vagyok és hatalmas nagy lelki trauma lenne, ha egy csaj dobna vagy megalázna a méretem miatt. Talán túl sem élném. Ezért szeretnék célirányosan extrém szűk csajokkal ismerkedni, hogy erre ne kerüljön sor. Van valami ismertetőjelük? Magasság, súly, csípőméret stb?

Egyáltalán nem vágyom arra, hogy a szűz pasiként életem első barátnője a lelkembe gázoljon. Annál még édesanyám elvesztése is feldolgozhatóbb lenne.



2018. okt. 13. 13:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Nins ismertetőjük
2018. okt. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

#napi vékony a péniszem, alacsony vagyok, lányos a testalkatom


várom a holnapi kérdésedet is

2018. okt. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekd nem szűk csajra van szükséged, hanem bármilyen baránőre.
2018. okt. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Hordj ilyen feliratú táblát. Pl
2018. okt. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#2: Szerinted másnak nincs vékony pénisze az egész országban? Amúgy valakivel nagyon összetéveszthettél, mert én rohadtul nem vagyok alacsony.
2018. okt. 13. 15:25
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mivan ? Az nem baj hogy azert dob majd egy no mert ilyen sotet vagy, de a farkad vastagsaga az fontos.


Haat. Szohoz se jutok

2018. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

"Egyáltalán nem vágyom arra, hogy a szűz pasiként életem első barátnője a lelkembe gázoljon. Annál még édesanyám elvesztése is feldolgozhatóbb lenne."


Te nem érzékeny vagy, hanem egy rinyagép! Hogy lehet párhuzamba vonni édesanyád halálát egy szakítással!? Idióta!

2018. okt. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7: Úgy hogy lelkileg mindkettő mélyen megérintene, de míg az egyik egy alkalmi állapot és tovább kell és lehet is rajta lépni (szeretett elvesztése), addig a másik egész életemen keresztül egészen a halálomig végig fog kísérni minden bajával, kínjával és megbélyegzésével együtt és nem tehetek ellene semmit és lehet, hogy soha az életben nem lesz részem normális szexuális kapcsolatban.
2018. okt. 13. 22:55
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"az egyik egy alkalmi állapot és tovább kell és lehet is rajta lépni (szeretett elvesztése), addig a másik egész életemen keresztül egészen a halálomig végig fog kísérni"


Pont fordítva! Csaj lesz másik, de anya/apa csak 1 van! Gondolom, te még senki fontosat nem veszítettél el, ezért beszélsz ilyen könnyen. Az én apám 18 éve halt meg, de a mai napig nem léptem túl, csak meg tanultam élni a hiányával, és nem kesergek 0-24-ben mint te! Az élet valóban megy tovább, de egy szeretted elvesztése akkor is örök mély nyomot hagy benned.

Megkockáztatom, hogy 20-nál nem lehetsz több azért beszélsz így, és nem tanultad meg, hogy mi az igazi fontossági sorrend az életben.

Ha viszont ennél több vagy, akkor a helyedben felkeresnék egy pszichológust, mert valami nagyon nincsen rendben a fejedben! És ez az ok, amiért a csajok kerülnek, nem azért mert vékony a farkad! Én sem kezdenék egy ilyen férfival, aki halálosan komolyan gondolja a fent leírtakat, és nem csak a múló csalódtottság beszél belőle!

(Egyébként a célirányosan extrém szűk csajok kereseésénél is félrement valami nálad, ha azt hiszed, hogy van valami ismertetőjelük. Az emberek nem prototípusra készülnek! Az meg remélem meg sem fordult a fejedben, hogy úgy indíts egy randit, hogy erről megkérdezed a lányt!)


N

2018. okt. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyszerűen legyen szűz és kész.
2018. okt. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!