Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az lenne a kèrdesem hogy, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lenne a kèrdesem hogy, a baràtom mièrt èlvezzik el olyan hamar? Van hogy 1 2 perc es mar egy kicsit zavar . Rendeltem màr tablettàt ami àltal sokàig birni fogja de aztàn mègse ezmièrt van?

Figyelt kérdés

3ève együtt vagyunk , ès talàn 2 3x volt több mint 5 perc. Velem van a baj? Vagy nem csak ő az egyetlen ilyen fèrfi?

Mit lehet ezzel tenni?



#szex #pàrperces
2018. okt. 15. 13:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert neki ennyi a szex. Ürít, azt csá. Veled mennyi foglalkozik előtte, közben és utána?
2018. okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
milyen tablettát?
2018. okt. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Foglalkozik velem, felizgat, figyel ram igazabol mindent megtesz csak mar mikor berakja mozog 2őt aztan leallunk hogy ne menjen el :(
2018. okt. 15. 14:08
 4/16 anonim ***** válasza:
Nagyon felvan izgulva!Szerintem,lehet sokáig szopod és mikor már beteszi akkor elsül!Kevesebb előjáték legyen a te részedről!Hátha úgy tovább birja!
2018. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Van mikor direkt nem csinalok semmit :D

De akkor is ez mindig igy kell hogy legyen?

2018. okt. 15. 14:15
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne,hogy igy legyen!Pedig elég régóta együtt vagytok!És ha kiveri előtte?Úgy próbáltátok!
2018. okt. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Akkor vàrni kell 1 òràt hogy ujra fel alljon! Es az mar nem olyan izgato nekem
2018. okt. 15. 14:22
 8/16 anonim ***** válasza:
1-órát???Az sok!Max 20-perc,és utána kezdel szopni és akkor tovább kell,hogy birja!Sajnálak,komolyan!!😔
2018. okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ez van :(
2018. okt. 15. 14:45
 10/16 anonim ***** válasza:

Élvezzik.. XD

Sokan vannak akik hamar elmennek, nem tudom az milyen tabletta de ne szedess be vele minden szemetet.


Nagyon felizgul, ez majd idővel változik addig is csináljátok gyakrabban ha elment várjatok egy kicsit, majd ismét.


Ja és használjatok óvszert, az csökkenti az érzékenységet, így tovább fogja bírni.

2018. okt. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!