Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a pasik akik nehezen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik akik nehezen élveznek el, volt már, hogy emiatt félbeszakították az aktust, mondván, hogy hagyjuk, úgysem tudok elmenni?

Figyelt kérdés
Itt a csajjal volt gond, vagy tényleg van ilyen pasi?
2018. okt. 15. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Én nő vagyok, de volt ilyen pasival dolgom. Előttem pár évig nem szexelt senkivel, így mondhatni önkielégítés-függő lett, totál elszokott attól, hogy kell egy nővel bánni - az én örömszerzésemmel nem törődött, szinte mindent én csináltam. Hiába lovagoltam minden erőmmel, vetettem be a hastáncos múltamat is, elernyedt aktus közben és nem tudott elmenni, szóval felhagytunk a dologgal. Ettől függetlenül merte azt mondani, hogy ő élvezte...
2018. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen ember aki abbahagyta inkább
2018. okt. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

igen volt


de alapból sokáig bírom, meg van az a pont ami után tudom, hogy nehezen megyek el, akkor szokott lenni amikor már majdnem elmegyek, de aztán mégsem

van amikor a csaj rosszkor áll meg, vagy változtat valamit és emiatt pont nem tudok elmenni, de ilyenkor egy kis pihenés után megy a dolog


mivel én nem tudok elmenni, így ez a dolog bennem van, max a csaj előidézi

2018. okt. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen, viszont mivel őszinték voltunk egymással elmondtam a páromnak hogy nem tudok elmenni, hagyjuk abba. Erre ő utána szájjal es kézzel fejezett be. De hüvelyi úton nem ment volna.
2018. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen volt rá példa de nem önző módon !!
2018. okt. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy volt. A hölgy már többször elélvezett, már túlérzékeny lett, nekem még messze volt a vég, hát most miért erőltessük? Ha tudom hogy neki ez már fáj akkor én sem tudok elmenni.
2018. okt. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is nehezen megyek el. De azért nem hagyom abba és nem konyulok le közben.
2018. okt. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De ti miért nem tudtok elmenni? :/ nem zavar ez titeket?
2018. okt. 16. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amikor 3 napot végig kolaztunk utána a párom se tudott elmenni pár napig.
2018. okt. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem általában hamar megy a dolog, de második menetnél már volt ilyen, hogy leállítottam. Meg kellett tanulnom, hogyan állítsam le a szexet úgy, hogy a párom ne sértődjön meg és ne az legyen, hogy "igen, biztos hogy csúnya vagyok és már nem szeretsz"


Hogy mivel volt a gond:

alapból már kevésbé kívántam, de jól esett, de már kifáradtam, már nem volt minden annyira feszes sem (párom is már tök relax volt pár orgazmus után), mivel én sem voltam már annyira kemény, ezért végkép relax volt, egyszerűen már erőltetett volt, így szépen le kell állni, kicsit pihenni, és max nem folytatni, a lényeg, hogy ne ingerülten és idegesen állj le, hanem sugalld, hogy egyszerűen KO vagy már

2018. okt. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!