Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet hogy össze jön egy szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy össze jön egy szex egy szép lánnyal. De nem teljesen vagyok megelégedve a péniszem kinézetével, meg a méretével sem. Tetszeni fog neki?

Figyelt kérdés
Szerintetek van olyan hogy elküld el lány azért valakit, mert kicsinek találja, vagy nem tetszik?
2018. okt. 15. 22:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy a nőket izgatja egy farok, nem egyenlő azzal, hogy szépnek találják, tetszik nekik. Egy farok nem szép, de egy punci sem az. Én sem nézegetni akarom a párom farkát, hanem azt akarom, hogy belém tegye.
2018. okt. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg szép egy punci, amelyik (nekem) szép. És egy farok is szép, ha (szerintem) szép. Való igaz, hogy vannak csúnya farkak, sőt, jóval több csúnya farok van mint csúnya punci.


hetero ffi

2018. okt. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

tetszeni fog neki: lehet, hogy nem

attól még lefekszik veled: igen

2018. okt. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12: Ízlések és pofonok. Nekem vizuálisan nem jelent élvezetet a látványuk. Szexuálisan ettől még izgató egy farok, legalábbis ha jó pasihoz "adják". 35N
2018. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi a probléma a lőcsöddel?
2018. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!