Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet ezzel együtt élni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezzel együtt élni? Már 10 éve nem közösültem nővel, mert megijedtek a 22 cm péniszméretemtől. Betig már szívesen behatolnék egy lányba.

Figyelt kérdés
2018. okt. 16. 16:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha alapból belédzugnék, akkor legalább megprobálnám. De persze jó lenne, ha nem nyomnád be az egészet. Ha mellé még nagyon vastag is, akkor már nagyobb a probléma.


Együttélni? Nem tudom. Ha csak szex kell, akkor egy hivatásos, aki elvállal ekkorát is. Normalis kapcsolatra pedig megtalálni a nagy szerelmet...

2018. okt. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem. Én 18 cm-nél is kiakadtam.

Max azt tudod csinálni, hogy azokat a pózokat erőlteted, ahol jó ha hosszú, pl. álló helyzetben szexelni.

2018. okt. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyat, aki kifejezetten ezt szereti!
2018. okt. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
77%
Én voltam pár szexpartner kereső oldalon fent és nagyon sok nő keres kifejezetten hatalmas méretet...
2018. okt. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
15%
Hidd el te még mindig jobban jártál, mint én a mikro 12cm-el, mert ezt még ki is röhögik amikor meglátják.. Téged legalább kuriózumként fognak kezelni.. A nagy méretet a nők többsége tolerálja szemben a kicsivel...
2018. okt. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
56%

Egy volt barátomnak 24cm volt, nem volt kellemes eleinte, de nem a hossz, hanem a vastagság miatt. Nyilván nem kell az egészet berakni.:D

Ha jól tudsz vele bánni (ebben az esetben az óvatosságot is értem ezalatt) akkor nincs semmi probléma egy olyan lánnyal, aki szeret téged.

Szerintem inkább az a probléma, hogy emiatt nincs önbizalmad, vagy hasonló, nem?

Ha megismerkedsz valakivel, beleszerettek egymásba, kétlem, hogy amikor meglátja lelép, mondván ez neki nagy...

2018. okt. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
68%
Hát én biztos nem utasítanám vissza, nem is értem ezeket a nőket.
2018. okt. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 he84 ***** válasza:

Hát ez sajnos túl nagy, inkább átlagos és kicsi a nyerő. Csak hogy félreértés ne essék, átlagos alatt a 17 cm alattiakat értem 13 cm-ig. 18 cm felett már eléggé vigyázni kell, hogy ne dugd be teljesen, mert az fájdalmasabb lehet a legtöbb nőnek. Ha valóban óvatos, odafigyelő vagy és ha az adott nő tisztel, kedvel téged, még ha nem is szerelmes, ha nem érzéketlen, akkor nem fog emiatt elutasítani. Én tuti megijednék, túl nagynak vélem, de ha ilyen helyzetbe kerülnék, talán adnék egy esélyt, ha tényleg óvatos lesz az adott férfi. Ám alapból 17 cm felettire nem vágyok.


Nem kérek privit, nem keresek senkit!

2018. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 he84 ***** válasza:
De még így is inkább a 16 cm és alatta szeretem.
2018. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én se utasítanám el, végre egy farok amire nem önbizalomnövelésből kell mondani hogy "pont jó,nincs is tökeletesebb" Engem mindig kisfarkúakkal hoz össze a sors,és nem tudok elélvezni tőle. Érdekes mód a vibrátorommal megy a hüvelyi orgazmus,bár tény hogy hosszú és vastag is.
2018. okt. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!