Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha vonzanak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha vonzanak a kislányos motívumok az pedofilia?

Figyelt kérdés
Mindig is szerettem a kislányos motívumokat egy lányban. Fonott haj, 2 copfban horodtt haj, ing, harisnya, szoknya, pici cici, torna cipő, smink nélküliség, állandó cuki mosolygás. A párom szerint ezek pedofiliára utalnak és emiatt pl nem hajlandó igy hordani a haját.

#pedofília #fonott haj.
2018. okt. 16. 23:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
a párod egy idióta...
2018. okt. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez butaság. Itt most ha jól értem nem egy éretlen gyermek testét kívánod meg. Hanem csak pár külső jegyet, ami tegyük hozzá szerintem is vonzó (számomra a csupasz punci nem az) és egyáltalán nem csak gyerekek hordják. Szándékosan készítenek ilyesmiket felnőtt méretekben is. Szóval ha párod felsorolt kombinációt viselné lazán rá vadulnál. Szóval szerintem ez egyáltalán nem a pedofília kategóriája.
2018. okt. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Amiket leirtál nem nemileg éretlent jelentenek.
2018. okt. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Amiket leírtál az inkább olyan "tinilányos" vonzódás.

A pedofília a pubertás kor előtti vonzalom.

Tehát,amikor még nem alakulnak ki a másodlagos nemi jellegek.


A divat pedig változik.

A két oldalra fogott haj van,amikor ciki volt,máskor divat volt a tinik körében.

2018. okt. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Engem is vonzanak
2018. okt. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is szeretek így öltözni, nem gondolom, hogy emiatt pedofil lennél. Ahogy észrevettem általában a domináns férfiak buknak erre, én szolga vagyok valószínű ezért érzem így jól magam.
2018. okt. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

1: nem idióta, csak cukinfuri


6: leszel a csajom? :D


Többieknek köszönöm a válaszokat.

2018. okt. 17. 10:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak ha igazán meg tud alázni. :) szájbavizel, és eszközként használ
2018. okt. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lol persze. Ilyan csaj csak a mesékben létezik! :D
2018. okt. 17. 11:42
 10/12 anonim ***** válasza:
egy régi ismerősöm is pont ilyenekre bukott.. sokszor ólálkodott az iskola körűl.. akkoriban nem volt feltűnő 19-20 évesen.. de 40 évesen már gáz.. ami az élet furcsa fintora, hogy lánya született.. biztosan sok dolgot átértékelt már..
2018. okt. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!