Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van más férfi is akit felizgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más férfi is akit felizgat ha egy nő karján, hátán, combján esetleg intimebb helyeken megcsillannak az apró szőrszálak? (peachfuzz)

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok hogy egy nő tiszta szőrös mindenhol,hanem csak ízlésesen természetes, nem waxolja le magát olyan helyeken ahol nem lenne muszáj ahhoz hogy nőies és igényes maradjon a mai eltorzult normák közt is.
2018. okt. 18. 05:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen férfi,igen. Ezt mint szőrösebb nő mondom,tapasztalom.
2018. okt. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon izgat, bár nálam az sem gond ha jobban szőrös.f (fiatal :)) )
2018. okt. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik, popsin, combon stb.
2018. okt. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mutatnál ilyen képeket kérlek?
2018. okt. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is ilyen,picit jobban is, de tetszett az eddigi barátaimnak. L.
2018. okt. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Igen. Ha puncin, popsin és combon szőrös ( nagyon szőrös ) egy lány, azt nagyon szeretem, nekem nagyon tetszik.
2018. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!