Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mennyire jellemző,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire jellemző, hogy elővigyázatosság kedvéért szoptok?

Figyelt kérdés
Amikor a pasi elmegy valahova előtte leápoljátok, hogy picit csillapodjon és kevésbé kacsintgasson más nők után.
2018. okt. 18. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem csinálok ilyet.Ha ettől tartanék, akkor nem lennék azzal a személlyel kapcsolatban.
2018. okt. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Amikor fiatalabb voltam, csináltam ilyet. Persze nem mondtam neki, hogy azért kapja, de benne volt ez is. A mostani párommal viszont már elég régóta együtt vagyunk, és nincs szükség rá. :)
2018. okt. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Semennyire. Amúgy sem vagyok jótékony szolgálat. Nálam a pasinak csak akkor lesz orgazmusa, miután nekem volt....
2018. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem volt ilyen. Eszembe se jutott volna
2018. okt. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Eszembe se jutott ilyen soha. Megbízom benne annyira, hogy tudjam nem kacsintgat senki után, mi ez hülyeség? :D
2018. okt. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Semennyire

Ha félre akar kefélni, keféljen félre, de utána belém ne dugja többé a farkát

Én azért senki előtt sem fogok térdre borulni, hogy ugyan maradjon velem

2018. okt. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Heeeee?

Soha nem tettem ilyet. Meg eszembe sem jutott, hogy olyan emberrel járok akit maximálisan a farka vezérel. Jó szexben benne vagyok, de aki ennyire szexorientált az nem egy barátnővel nyűglődik, hanem tart egy kis füzetkét tele telószámmal és sorra tárcsázza a suncikat, akik majd kifacsarják.

Ha egy férfit a farkánál nem tartanék többre, akkor nem is járnék vele.

Én hülyeségnek tartom azért "leápolni", hogy máshol már ne... ismerek ilyen férfit, de őt nem hatja meg az sem ha otthon 2x elkapja az asszonyt és a szomszéd nő jőhet vacsorának...

2018. okt. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen komolyan létezik? :D
2018. okt. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Rám egyáltalán nem jellemző.. Nem azért sz*pok le vkit h utána egy kicsit csillapodjod a vágya.

Ha nő létére vki ezért csinálja az már elég betegesen féltékeny, és szánalmas is.

Mellesleg attól h egy kicsit leápolod, még ugyanúgy eltud menni más nőt megdugni. :)

2018. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem. aki menni akar, arra rá kell adni a kabátot!
2018. okt. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!