Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok fiúk. Ti mit tennetek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok fiúk. Ti mit tennetek? Egymasra vagytok kattanva a csajjal, van ferje de a szexualis vagy ott van koztetek

Figyelt kérdés
Folyamatosan a sex a téma köztünk. Kerulgetjuk a forro kását. O nem akarja megcsalni en nem akarom higy miattam lepjen felre. De kozben megis folyamatosan ujra odaig jutunk hogy menjek at es ha legalább egy kozos masztit szeretne. Nem tettem meg mert felek higy ramasznek, de kozben meg ujra es ujra ragondolva elvezek.
2018. okt. 18. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgysem nyugszanak a kedélyek míg le nem fekszetek egymással. Aztán, ha nagyon jó lesz, újra megteszitek...
2018. okt. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Probàld meg kiverni a fejedből. Ismerkedj vki mással, s éld ki magad.

Dehogy nem akarja megcsalni. Ha közös masztit akar, akkor meg fogja. Ilyen tartásu nő meg ne kelljen.

2018. okt. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tetszik a kérdés és volt már velem is ilyen de sajnos kimaradt a sex..pedig akkor még nem volt kapcsim..
2018. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
A vágy erősödni fog idővel. Ha akarjátok mindketten, tegyétek meg. Utána elmondhatjátok, hogy ez is megvolt. Emléknek jó lesz.
2018. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy csattogás lett a vége.
2018. okt. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Én nő vagyok, egyedülálló, és egy nős pasival voltam ugyanígy.

Másfél(!!!) évig irkáltunk, fő téma volt a szex, ráadásul szinte mindenben passzoltunk ilyen téren.

Ő domináns szeret lenni, én imádok alárendelt lenni, ez mindkettőnk igényét kielégítené.

Aztán jött a képcsere, maszti közben, utána már videó, utána irkálás, közben maszti, élvezés előtt telefon, hogy halljuk egymást és egyszerre élveztünk...ez mind csak olaj volt a tűzre!

Szándékosan direkt nem találkoztunk, mert tudtuk akkor mi lesz. Néha véletlenül összefutottunk bolt, utca...itt ott.

Másfél év után találkoztunk, direkt, tudtuk, hogy szexet akarunk, akartunk egymást, ha nős ha nem...

Hát az a szex...eszméletlen volt. Ahogy belépett a lakásba egymásnak estünk, és egész éjjel szexeltünk szinte, persze nem folyamatosan, de gondolhatjátok, másfél év folyamatos egymásra való masztizás után milyen energiák szabadultak ott fel. Életem legjobb szexe volt.

Azóta nem találkoztunk, de a online ugyanúgy megy ez tovább. Egyébként ő sem akarta megcsalni a feleségét, és én sem akartam szerető lenni, de utólag nem bántam meg, még ha szégyen is.


Nem fog múlni a vágy amíg meg nem kapjátok egymást, ha igazán egymásra vagytok hangolódva. 27nő

2018. okt. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem fogjátok kevésbé kívánni egymást akkor sem, ha megtörténik. Hiába bújtok össze, nem fog elmúlni a vágy. Ha tényleg nem akarod, hogy megcsalja a férjét, hagyd békén, mert a szex nem fogja megoldani a problémát. Sőt egy jó szex után csak még jobban fogod akarni.
2018. okt. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolat lenne mert hiába kerűlgetnènk egymást a vágy ott lenne!!

f

2018. okt. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!