Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek látszik egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek látszik egy lányon, hogy szűz? 18/l

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről? Esetleg mik lehetnek a jelei? :)

2018. okt. 18. 22:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
46%
Igen, észre lehet venni. Zavarban van fiúk társaságában, könnyen elpirul, szemkontaktust nem tart, vagy csak rövid ideig. Ha oda kerül a sor, nem tudja mit kéne csinálnia, stb. De semmi probléma nincs ezzel, senki nem született úgy, hogy azonnal tudott mindent!
2018. okt. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
28%
Van egypár hajaj.
2018. okt. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
67%

"Zavarban van fiúk társaságában, könnyen elpirul, szemkontaktust nem tart, vagy csak rövid ideig."

???

Ilyeneket honnan szedsz? :D

2018. okt. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
87%

11es, ezek nem a szüzesség, hanem a félénkség/introvertáltság jelei.

Egy fiúkkal bátran poénkodó lány is lehet szűz és egy visszahúzódó, csöndes lány is lehet szexuálisan tapasztalt

2018. okt. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
43%
Nagy eséllyel, meg jó emberismerettel nagyjából azt is be lehet lőni, hogy ki milyen az ágyban nagy vonalakban.
2018. okt. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Én a legjobb barátnőmről tudtam, hogy mikor ugott. Meglátszott rajta.
2018. okt. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
38%

Hát én meg pont, hogy azt mondom, hogy meg lehet állapítani valamennyire. Hasonlóan a fiúknál, nem mernek az ilyen témákra nyíltan reagálni, és aki jó emberismerő, az észreveszi, hogy ilyenkor zavarba jönnek és elkezdenek szerepet játszani.

Igazából aki nem szűz, az be tud kapcsolódni a témába, bátran hozzászól, véleményt mond vagy bármi de kiveszi a részét szívesen. És aki szűz, az meg tart a témától, és kb. hasonlóan reagál, mint amikor egy dohányzó ember mond valamit a cigiről valakinek, aki életében sose cigizett.


Nagyjából ugyanaz a reakció, hogy nem veszi fel a fonalat, nem kommentál, kivonja magát, passzívan reagál max.

2018. okt. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nehéz ezt megállapítani, de némelyik nőn érződik, mármint a viselkedésén, a férfiakhoz való hozzáállásán az, hogy valószínűleg szűz.
2018. okt. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem lehet tutira megmondani, de ha ismered a lányt, akkor ki lehet következtetni. Én suliban és egyetemen a lány ismerőseimen mindig gondolkoztam, hogy vajon szüzek e. Néhányról sikerült megtudnom valós időben, hogy na most elveszítették, és bizony látszott rajtuk, hogy a lányból nő lett. Fontos momentum ez a lányoknak szerintem, főleg ha méltó körülmények között történik meg a dolog.
2018. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ugye fiúkon is szoktak a lányok poénkodni, hogy na ez még biztos szűz, bizonyos szitukban ez is észrevehető egy fiún.
2018. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!