Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lètezik olyan lâny aki azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lètezik olyan lâny aki azt èlvezi szex közben hogy verik? Folytogatàs anàl köpködès elektromos stimulâtorok kötözès ès mèg sorolhatnàm

Figyelt kérdés
2018. okt. 19. 11:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Voltam már ilyen lánnyal. Köpködés nem volt de a többi mind volt vele és élvezte.
2018. okt. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Izgalmas lehetett föleg ha kèrte is
2018. okt. 19. 11:09
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem volt egy pasim aki azzal nyaggatott, hogy amíg én szopom addig ő hadd köpködje az arcom. De aztán hamar kukáztam is az elmebajost. Nem normális az ilyen ember
2018. okt. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Beteg állat vagy!
2018. okt. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Pofozas, fojtogatas, kotozes mehet
2018. okt. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem ítélek el senkit, tudom hogy vannak mindkét nemből szubmisszív és domináns beállítottságúak, de aki már annyira alázni akar valakit, vagy saját magát, hogy a köpködés eszébe jut, az már szerintem pszichológiai eset.

Bár igazából amíg olyannal csinálja, akivel egyeznek a vágyak és senkinek nem esik baja, addig nincs probléma.

2018. okt. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Szeretem a BDSM-et

De az elektro még nekem is sok lenne

2018. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Volt már hogy kimondottan kívántam es kértem is de a pasi képtelen volt rà. Persze ilyet általában csak olyannal csinálsz akiben bízol és ettől még biztonságban érzed magad.
2018. okt. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
Biztos van ilyen...én személy szerint nem nagyon szeretem
2018. okt. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
A hajazást, és az érzést, hogy valaki uralkodik rajtam, nagyon szeretem. A megalázást, mint pl a leköpés azt nem tudnám elviselni.
2018. okt. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!