Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell szopni a korulmete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell szopni a korulmetelt ferfit?

Figyelt kérdés
Egesz egyszeruen nem tud elelvezni az oralis szextol. Mar minden onbizalmam elment ezzel kapcsolatban, neki en vagyok az elso, nekem mar volt kapcsolatom, abban nem volt gond a szopassal de a srac nem is volt korulmetelve. Tippek?
2018. okt. 19. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Nézd meg a “Rossz anyák” című filmet

[link]

2018. okt. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem a körülmetélés miatt ilyen. Hogy hogyan jó neki, azt ő tudja elmondani, ha tud beszélni. Ha nem tud, akkor talán le tudja írni.
2018. okt. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Shannon21 veletlen toroltem az uzeneted. Ha olvasod, igen, lanykent irom ezt. Egyszer-ketszer elment mar ha szoptam, illetve kb igyanennyiszer ha vertem neki. De rettenetesen hosszu idobe telik. Viszont a behatolasos szexnel nincsen gond.
2018. okt. 19. 18:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy szoktad szopni??
2018. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy a körülmetéltnél nem gátol semmi a könnyed szopásban. Nincs az a bőrréteg, ami oda-vissza csúszkál. A másik probléma, hogy a körülmetéltnek a makkja egyfolytában ki van téve a külső tényezőknek, mint anyaggal való érintkezés, levegő kiszárítja, maszturbálásnál az idegvégződések edzettebbé vállnak, nem lesznek már olyan érzékenyek. Lehet erősebben kéne neki szívni vagy összeszorítani. Ettől nehogy már a te önbizalmad menjen el.
2018. okt. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!