Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim, azzal nyagatott,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim, azzal nyagatott, hogy hagyam meg a puncimon a szőrt mert őt nagyon izgatja a szőrös punci! Én nem vagyok oda ha szőrös! Szerintetek? Ne szegyem le a puncimről a szőrt? Jobban élvezné nyalás közbe ha lenne rajta szőr!?

Figyelt kérdés
2018. okt. 19. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Ezt most tényleg a gyakori kérdések közönsége döntse el?
2018. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja szeretnék,válszokat kapni!😁
2018. okt. 19. 21:33
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha zavar, s nem szereted amikor szőrös, akkor ne növeszd meg. De ha csak berögzült divatból vagy csupasz, akkor hagyd meg neki.
2018. okt. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk is volt ebből gond,mert nekem unalmas már a kopasz puni.Ez egy sima véletlen felfedezés eredménye.Egy évtizedig dugtam a kopasz punikat ahogy más,aztán egyszer belebotlottam egy igazi nagy szőrös puniba.Először meglepett hogy wtf?,másodszor meg az lepett meg,hogy erre milyen szinten reagált a farkam.Ha meg a farkam erre ágaskodik mint a betonoszlop,akkor ez kell neki.
2018. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Üdvözlöm a pasidat! Végre egy normális, p*naszőr imádó egyén... :)
2018. okt. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Király Péter 1 ***** válasza:
41%
Csak csupaszon..:)Lenn legalább is..
2018. okt. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt szeretné akkor neki nyilván tetszenek így, izgatóbb lenne számára. Nincs abban semmi rossz ha a kedvére teszel ezzel. :) az én párom mondjuk úgy szereti ha én csupasz vagyok, én viszont megkertem rá hogy ne szőrtelenítsen odalenn és minden további nélkül megtette a kedvemért és sokkal jobban tetszik mint előtte.
2018. okt. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy rendesen ápolt, bozontos puncinál nincs is izgatóbb
2018. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%

olyan legyen ahogy te kényelmesnek és vonzónak érzed magad!

ez nem a pasid dolga.

2018. okt. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Nyagatott, hagyam, ne szegyem.... Rakjál neki bozontot. Kell ezen szinten hogy nyugi legyen. Höjjj.
2018. okt. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!