Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy az ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az ember normálisan éli az életét, csinálja a dolgát, jár társaságokba, és egyszerűen mégse akad barátnő?

Figyelt kérdés
Átlagos külsejű, átlagos magasságú és súlyú srác vagyok, normális arccal. Mindig azt éreztem, hogy ha már van barátnőm, akkor az tud szeretni, és oda tud lenni értem (ezt csak azért írom, hogy értsétek, volt már erre példa, nem vagyok senkinek nem kellő lúzer, mert általában az első reakció az szokott lenni, hogy biztos ronda vagyok), viszont mindig azt éreztem, hogy ezek szerencsés alkalmak. Úgy egyébként nem nagyon akadok fenn a lányok szűrőjén. Bárhova megyek ismerkedési céllal, vagy csak úgy, valahogy nem történik semmi. Mindig az ilyenkor a tanács, hogy "járj el helyekre, ismerkedj, engedd el magad", de dacára annak, hogy pontosan ezt teszem, semmi nem változik. Miért ennyire nehéz a 21. században 26 éves férfiként partnert szerezni?
2018. okt. 21. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést már én is feltettem, bár én ismerősöknek nem itt és azt mondták hogy úgyis akkor találkozok valakivel, amikor nem számítok rá. Pl ha elindulok úgy hogy ma bepasizok és ismerkedni fogok úgysem olyannal találkozok..
2018. okt. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Én is így vagyok vele.

Már leírtam párszor miért van ez:

-Több a férfi, mint a nő

-A legjobb férfiak egyszerre több nőt fűznek

-Az idősebb férfiak is rárepülnek a fiatalabb korosztályra, viszont az idősebb nők már nem kellenek fiatalabb férfiaknak

Így több tízezer korunkbeli férfi van, aki nem elég jó ahhoz, hogy párt találjon. Kivéve ha szerencséje van.

Nekem volt pár éve, elcsesztem és azóta is rohadtul bánom.

2018. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Innentől kezdve már csak azt nem értem, hogy miért annyira alapvetés, hogy mindenki állandóan szexel. Miért ez folyik a csapból, miért erről van szó mindig társaságokban. Érdekes, hogy mindenhol próbálkozó férfiakat látok, de ha sztorizásra kerül sor, akkor már mindenki csinált mindent, lehetőleg több ezerszer.
2018. okt. 22. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!