Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ki meddig birja az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ki meddig birja az ágyban a párjával és melyik a kedvenc póza? Ez csak kerdés. Ja és mit gondoltok az anál szexről? Sztem nagyon jó tud lenni persze ez függ sok mindentől. ;)

Figyelt kérdés

2018. okt. 22. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Minimum 5 perc, max másfél óra.

Az anál jöhet bármikor, főleg így a 3. gyerek után..

2018. okt. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb 10-15 perc él végem!!Attól is függ meddi tart az előjáték,pl meddig szopom a párom,vagy ő meddig nyal!!Az anált még nem próbáltam!!!
2018. okt. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Meddig?

Ez valami verseny?

Nálunk amig el nem élvezünk a párommal.

2018. okt. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Ezek a ki meddig szexel, meg meddig maszturbál kérdések milyen indíttatásból születnek?

Valaki őszintén azt gondolja, hogy emberek mielőtt nekiállnak önkielégteni, vagy dugni, tesznek egy stoppert maguk mellé, majd feljegyzik az adatokat és végül átlagot számítanak?

Milyen idióta kérdések ezek?

A szex időtartama sokmindentől függ. Fizikai állapottól, izgalmi állapottól, hangulattól, tapasztalattól, stb.

2018. okt. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk 15-30 perc az ágyban sajna miattam nehezen megyek el és a kedvenc pózom amikor kutyába csináljuk!!

Sajna csak az exemmel volt anál de számomra fantasztikus érzés es hozzá teszem bevalotta neki is jó volt !Sajna csak pár ilyen alkalom volt és azota se!

2018. okt. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!