Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha titeket megkérne a barátoto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öcsikeh kérdése:

Ha titeket megkérne a barátotok hogy magassarkúval álljatok rá megtennétek?

Figyelt kérdés

2018. okt. 22. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Homokos vagy?xd
2018. okt. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem
2018. okt. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nrm
2018. okt. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. okt. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nincs magassarkúm!!
2018. okt. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bírom ezt hogy egyből mind azt írja hogy nem,pedig ha jobban belegondolnának a másik azért kéri mert örömet okozna neki...és ha valaki szereti a másikat akkor tegye meg neki...semmi baja nem lesz ha odafigyelve csinálják...Nekem már soxor volt részem ilyenben hogy megtaposott valamelyik barátnőm vagy csak havercsaj is, de lábfétist is kiélhettem velük...

Amúgy az agyvizem megy fel ettől hogy egyből nem, meg fúj de beteg és aberrált...elmondanám hogy vannak ennél sokkal betegesebb dolgok de amíg az két embernek örömet okoz - megteheti neki ha szereti mint ahogy írtam feljebb - a négy fal között akkor meg kell élni az ilyesmit

2018. nov. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mind megtenné,hazug kis pitsak
2018. dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudom, miben merül ki az, hogy ráállok...

Csak ráteszem a lábam, kicsit ránehezedek, és a cipő talpával meg a sarkával (na meg a nyomással) játszom vele? Mert ha erről van szó, akkor persze, miért ne? Ha ez neki örömet okoz, akkor túl tudok lendülni az aggályaimon egy kis időre (idegen tőlem a “domináns” szerep, nehezen azonosulok vele). Ha nem kell sokat ácsorognom magassarkúban akkor nincs vele bajom.

Ha rá kéne nehezednem, erősebb nyomást kifejtenem akkor viszont nem. Félnék, hogy bántom. Még ha mazochista is és neki örömet okoz az, ha megtaposom és neki az fáj, nekem az egyszerűen nem menne. A szadistával egyáltalán nem tudok azonosulni, és szerintem nem tudnám kényszeríteni magam.

Szóval ja, attól függ, pontosan mit vár el tőlem.

2018. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

UI.: De a cipőt ő állja, nincsenek magassarkúim és rühellem őket, és 100, hogy nem akarnék venni egyet. Ha akar egy hálószobai magassarkút akkor azt ő fizeti - de cserébe ő is választhatja ki. 😂


#8 voltam

2018. dec. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kitaposnám a belét!!!!
2020. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!