Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi vagyok ha a feleségem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vagyok ha a feleségem prostituált de közös kasszán élünk?

Figyelt kérdés

A feleségem munkája örömöt adni a férfiaknak, megnyugvást nyújtani a nehéz időkben, szerelmet ad el a magányosoknak.


Annak ellenére hogy havi 1.misi megvan neki, és ugyanúgy dolgozom 240ft-ért több mint 200órát.

Közös a kassza, és annak ellenére hogy rengeteg a pénzünk, nincs felélve, sőt félre van rakva a bevétele 80%-a és kamatozik.

Hogy miért?


Mert nekem volt jövőképem az utódokra.

Ha egyszer lesznek gyerekeink azt akarom hogy ne ismerjék meg a szegénységet, ennek ellenére tudjon róla milyen szegénynek lenni dokumentum filmekből és olvasmányokból.


A terv hogy okos gyerekeket szeretnénk nevelni, és a félretett pénzt annyi felé osztjuk el ahány gyerek van.

Ám a sok millió nem azonnal fog az ölükbe hullani.

Ha betöltik a 21 éves kort,

Születésnapjukra tervezzünk egy lakás kulcsot oda adni mely egy gyönyörű ajándék a fiúnak.

Vele együtt egy bankszámla adatait, és magát a kártyát melyen már rajta van a fiú pénzének része.

Innentől kezdve az életét maga irányítja 100%-osan és onnantól a gyerek ki költözik és önfentartó életet fog élni.


Természetesen meglátogathat... És a többi.


Mi vagyok én kedves olvasó?


Jó ember, netán így is elmondanád rólam hogy futtató?

Minek könyvelsz el?



2018. okt. 23. 21:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Egy nagy marha vagy, semmi több
2018. okt. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ha ezt az állítást megindokolod akkor elfogadhatom
2018. okt. 23. 21:51
 3/27 anonim ***** válasza:
64%
Ha mindketten bírjátok lelkileg: okos ember. Komolyan.
2018. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%

Hát.. ennyire megkomponáltan felnőni.. tuti nem szeretnék.


Ráadás van aki 16 évesen is érettebb mint egy 21 éves. Az meg nagyon nem tőled függ, hogy okos lesz-e a gyerek akit az asszony szül. Lehet egy gyenge drogos válik belőle minden törekvésed ellenére.


Én inkább fiatal tehetséges gyerekeket támogatnék akik anyagilag nehéz helyzetben vannak és emiatt nem kerülne kiaknázásra a bennük rejlő potenciál.

2018. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
magyarul az asszony össze kuuurogatja a pulyának a lóvét
2018. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Én elsősorban nem normálisnak mondanálak. Az szép és jó, amit elterveztetek, de az, hogy ehhez a feleséged prostituált legyen, az nekem már sok. Nem tudnék rá úgy tekinteni, hogy csak az enyém, hanem mindenkié. Azt a havi 1 millió forintot máshogy is meg lehet keresni, nem kell kifejezetten szexuális úton megkeresni.

Akkor inkább tudja meg a gyerek, hogy milyen szegénynek lenni, és kűzdeni az álmaiért és beosztással élni.

Ha kíváncsi vagy még hosszabb indoklásra, privátban leírom.

20/F

2018. okt. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%

Idióta vagy. A gyerekre csak 14 éves koráig költs, aztán nyugodtan élhet abból amiből az anyukája. A fiú is lehet prosti, tudod mennyi 50-es fószer vágyik fiatal fiúcskákra?


De ha úgy döntesz, hogy mégis nekik adod a pénzt, akkor ne felejtsd el elmondani nekik, hogy honnan van. Biztos büszkék lesznek anyucira és nem fog egy világ összeomlani bennük amiért anyuci egy mocskos k_rva. :)

2018. okt. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Idealista.


Az olyan gyermek, ki nincs nagyon eleresztve, megtanulhat saját magától felépíteni egy életet.

De egy olyan, akinek az ölébe hullik, az leginkább elkrja az egészet... pl. házas emberek magukat pénzért kínáló feleségével.

2018. okt. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
81%
Amennyiben nem zavar, hogy nem fogod tudni, ki a gyereked apja, akkor oké...
2018. okt. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%

Hogy mi vagy, azt hagyjuk. Viszont az egyik óriási baj ezzel a terveddel az, hogy ne te dönts már a gyerekek helyett. Ha kérik, adj nekik pénzt vagy vegyél nekik lakást, de ne te tervezd meg helyettük a "kirepülésüket". Főleg ne így, hogy egyszer csak hopp, menjél, alád raktam minden fontosat. A sikeres felnőtté váláshoz fokozatos út vezet, mindig egy kicsivel több és több felelősséggel a gyerekek vállán. Amit viszont te felvázoltál, abból ez erősen kimaradt.

(Egyébként meg szerintem kamu az egész kérdés.)

2018. okt. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!