Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek az unbirthin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az unbirthing fétisről?

Figyelt kérdés

Ez egy általában férfiak által kedvelt szexuális fantázia, azt jelenti, hogy szívesen bebújnának egy nő méhébe, és élnének ott, mint amikor még magzatok voltak az anyjuk hasában.


Általában azzal indolják a fétisüket, hogy biztos jó meleg és kényelmes odabent, jól ki tudnák aludni magukat és nem kéne a külvilág stresszes dolgaival foglalkozni, miközben a női test ellátja őket táplálékkal, levegővel, és eltávolítja melléktermékeiket.



2018. okt. 24. 02:45
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
ez undorító. ezek az emberek súlyos segítségre szorúlnak
2018. okt. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Törölni fogják, de leírom: ennél szerintem még az is tiszteletre méltóbb, aki arról fantáziál, hogy megöli magát. Miből fogtok még fétist csinálni?
2018. okt. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
első vagyok, kérlek jelentsétek mert a kérdés látványától is rosszúl vagyok. sokat bírok nem nézek le sok fétist és elfogadom de ez beteg undorító dolog sajnálom enlnézést de nem bírok a kategóriára sem nézni a kérdés miatt.
2018. okt. 24. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem egy fétis, hanem egy oltári nagy baromság. Már csak azért is, mert értelmetlen, meg nem valóságos.

Meg ez hol szexuális?

2018. okt. 24. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jelentve!
2018. okt. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Oh

ilyen is van?

2018. okt. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 StevenUp ***** válasza:

Ha unatkozol akkor találj ki valami baromságot, fordítsd le angolra és írd utána hogy "fètis" és máris van egy új fétis amit ki lehet rakni gykre és Lehet röhögni a válaszokon...

Bravo

2018. okt. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legközelebb gyere azzal a fétissel hogy Kulabának szereted képzelni magad, és szeretnél egy végbélbe bújni és élni... xD xD xD
2018. okt. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Véleményem az hogy a neki ez jön be akkor nyugodtan. Rákerestem és nem csodálom, hogy ez is ázsiából indult.
2020. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!