Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy lány szereti kényeztetni a pasi popsiját? Akár kézzel, nyelvvel, segédeszközzel? 25F

Figyelt kérdés
Nem sok lánnyal voltam eddig, egy valaki volt vevő ilyesmire (de nem próbáltam ki vele mindent), viszont nagyon tetszett. Másnál is ilyen az arány?

2018. okt. 24. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a pasi igényli megtenném, de amugy nem izgat.
2018. okt. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10-ből 1-2, a többi melegnek gondolná a srácot és undorítónak a seggéhez nyúlást
2018. okt. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha análról van szó, akkor miért beszél mindenki popsiról? Máskor meg simán seggnek nevezitek. Ez búzás, főleg ha pasi seggéről beszélsz b#szki...
2018. okt. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem az ilyesmit, de könyörögnöm kell a páromnak, hogy csinálhassam. Ő pasiként annyira nem vevő rá. L
2018. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Férjem szereti. Meg szoktam ujjazni, egyszer vibratort is kapott. Nyelvvel nem. Bacifóbias vagyok.
2018. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyre gyakoribb.
2018. okt. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is vágyom rá de sajnos ritka.
2018. okt. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szeretném adni a páromnak, ha vágyik rá. Remélem, fog, még nem tartunk ott, hogy ez szóba kerüljön :)
2018. okt. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szivesen kinyalnam az aktualis partnerem popsijat. Benedvesedek a gondolattol.


25/N

2019. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!