Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan férfi, akinek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, akinek a punci a fétise?

Figyelt kérdés

Most komolyan, már mindenhol csak a popónyalás meg lábfétis meg a rüh tudja mik vannak terítéken.


De létezik olyan férfi, aki a puncit imádja nyalni, kényeztetni, szereti, ha a nő maszturbál előtte, imádja dugni, ujjazni, szóval mindent, ami punci?


Persze mielőtt még jönnének azok a férfiak, akik meg azt imádják, hogyha szolgaként csak a puncival kell foglalkozniuk... ööö, nem. Cserébe megy a szopás, a farokverés, minden, ami kell.


Tulajdonképpen én régen azt hittem, hogy az a normális, amit felvázoltam "puncifétis" megnevezés alatt.


Van olyan férfi, aki mondjuk nem az análért van oda, mert mondjuk kipróbálta, de szereti a puncit? Vagy nem vágyik rá, hogy őt is megdugják felcsatolhatóssal? A prosztata masszázs az más... ha arra vágyik érthető, de ha konkrétan a seggbedugásta, háááát, az azért nem egészen hetero.


Hol vagytok "régimódi" férfiak?



2018. okt. 24. 21:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Köztudott hogy egy férfi se szereti a puncit. Az olyan b*zis.
2018. okt. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Én régimódi vagyok, mert az egy nő, egy férfi felálláson kívül nem érdekel más. A puncival meg mindent imádok csinálni, amit felsoroltál. De a popsival is 😁 Ebből a szempontból Rocco-san vagyok régimódi 😏
2018. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Gymnospermatophyta ***** válasza:
74%

Ez ma már a második(?) ilyen kérdés. Ma már tették fel az alábbit:

" Már lassan ott tartunk, hogy szégyellnie kellene egy nőnek a puncit? Mert a férfiak mindent jobban szeretnek az anális szexben? Miért van ez már? "


Erre a következőt válaszoltam:

" Azt olvasom, hogy azért "vonzóbb", mert szűkebb és ez által nagyobb az inger. Én ennek ellenére nem próbálnám ki, nem hoznám fel és a kérdezőnek írom, hogy fantáziálni sem szoktam róla. :) Az, hogy hátulról menjen azzal nincs gond, csak ne seggbe. Amellett, hogy undorító, egészségesnek sem tartom. És még itt elférne pár vélemény, de nem szeretnék csökkenő százalékokat. Lehet így is az lesz a vége. :D



Kérdező. Szerintem az ismerkedés elején nyugodtan tisztázhatod, hogy Nálad az anál kizáró tényező ( van olyan lány barátom, aki hasonlóan járt el ) és talán így nem lenne belőle később sem probléma. Már ha van annyira intelligens a másik fél..."



Igen, létezik olyan férfi. Többek között ( mert biztos nem vagyok egyedül ) én is magamra ismertem a második bekezdésed kapcsán. Szerintem nem egy egyedi tulajdonság:D Szerencsére. És a puncit nem nevezném fétisnek, amiket leírtál valóban teljesen alap dolgok és természetes. Az ennek ellenkezője vagy más testnyílás előnyben részesítése inkább nevezhető fétisnek, mint a női nemiszerv. :) Szerintem...



24/f

2018. okt. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
32%
Itt vagyok, de hol vannak az olyan nők aki akarnak ismerkedni is!
2018. okt. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
7%
Engem a babapunci nagyon izgat, azt szeretem hosszasan kényeztetni, a salátást kevésbé.
2018. okt. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
igen van.41f
2018. okt. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
10%
Nincs. Az már korlátolt gondolkodás. Akinek ilyen egyszerű fetisshhhe van.
2018. okt. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Olyan férfi vagyok, aki a mellet, a pin*t s a nőt akarom.


42/F/Budapest

2018. okt. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ha valami szép és ízletes, ápolt, sokat lehet vele játszani. Csak vannak nők, akik azt hiszik nem kell vele törődni.

Te melyik vagy?

2018. okt. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

#3 nem láttam a kérdést, de megtaláltam. Úgy tűnik nem vagyok egyedül ezzel... ez még jobb. Mert így tényleg sok férfi van, aki nem szereti a puncit. Nekem is feljött a téma egy társaságban, ahol csak nők voltunk...kemény, hogy ma mér nem érezheti magát nőnek a nő, mert inkább mindenki a fenékre utazik.


Most többen írtátok, hogy nem kell nektek az anál, de akkor mi nők miért nem találkozunk ilyen férfival??? Érdekes...

2018. okt. 25. 11:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!