Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőm eléggé megalázot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm eléggé megalázott és marhára élveztem az szerintetek valami beteg aberráció vagy néha azért belefér?

Figyelt kérdés

Régóta pedzegettük, hogy kipróbálná a domina szerepet és csütörtökön ki is próbáltuk. Leírom röviden mit kellet csinálnom, hogy legyen viszonyítási alap.

Előszór megkérdezte, hogy kell a pisilnem, hát pont kellet. Kiküldött a wcre, de jött utánam. Már alapból az elég ciki volt, hogy a barátnőm előtt kell wc-zzek. aztán rám parancsolt, hogy ülve mint egy lány. Valahogy nem akartam, de ahogy ellentmondást nem türően rámförmedt mikor ellenszegültem, egy két pofon kíséretében, hát nekem is elkezdett tetszeni a dolog. Szóval ott vizeltem és odatolt a műpéniszünket a farkamhoz, hogy arra menjen a vizelet és utánna durván elkezdett cumiztatni a pisis műpénisszel. Nagyon megalázó volt, de mégis valahogy élveztem. Később még volt popsiba vibrátor, amit utánna le kellet takarítanom, szájjal :(. Meg ami még nagyon izgatott, hogy nyúlt a frakamhoz, aztán egyszer csak négykézlábra parancsolt és alám rakott egy poharat, felhúzott egy kesztyüt, közölte velem, hogy én csak egy tárgy vagyok amit most karban tart, ugyhogy maradjak csöndben. Majd olyan szavakkal ileette hogy olyan vagyok mitn egy állata tenyészeten. Szóvak szerintetek ez beteg vagy néha belefér?



2018. okt. 26. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szexbe minden belefér, ami az abban résztvevőknek belefér. Ha nektek ez izgalmat és kielégülést nyújt, akkor mások véleménye teljesen mindegy.
2018. okt. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

belefér amig mind2en élvezitek

24N

2018. okt. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hát, a vizeletet és székletet leszámítva nincsen ezzel gond de azért a hugyos műpéniszt szájjal letakarítani, és ezt élvezni az már picit beteg nekem
2018. okt. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Beteg. A csajod nem lenne domináns, ha kikötöznèk és meg lenne öklözve, hidd el:)
2018. okt. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4es: igen, akkor alárendelt lenne, és a srác lenne domináns :)
2018. okt. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!