Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem merek férfi előtt levetkőzni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek férfi előtt levetkőzni?

Figyelt kérdés
Hogyan lépjek túl ezen, hogy normálisan tudjak szexelni és ne félig felöltözve legyek? Nagyon félek pasi előtt meztelen lenni.
2018. okt. 26. 22:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2%
neked nem való pasi,sztem menj apácának.
2018. okt. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
keress fel egy szexuálpszichológust
2018. okt. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
lehet,hogy nem való,de nem is én erőlködök náluk,hanem ők tapadnak rám.
2018. okt. 26. 22:50
 4/21 anonim ***** válasza:
tapadás:D
2018. okt. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én felulrol nem merek.

A melleimmel nem vagyok kibekulve.

2018. okt. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod akkor minek mész bele?

2 magadért csináld, előbb utóbb úgyis el jön valaki akiben meg bízol, és nem lesz ilyen gátlásod. Amúgy jó lenne tudni hogy mit érzel amiért nem mersz

2018. okt. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
mert ruhában tök jól nézek ki,meztelenül meg az apróságok előbukkannak.MOndjuk nem durvák,de pl ruhában nem látszik,hogy van egy kis hasam ott legalul. A mellem amúgy végülis tetszik,mert szép a formája,szép a mellbimbó,meg a bőröm is,közepes méretű,de valamennyire lóg...ez a másik...aztán még az,hogy a fenekemnél ott hátul,a két "domb" között sokkal sötétebb a bőr,legalább 6-7 árnyalattal,ne pedig 1-2 vel.
2018. okt. 26. 23:14
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nincs meg a bizalom, nem érzed hogy el vagy fogadva, hanem a másik még idegen, és félsz hogy nem felelsz meg, vagy elutasít. Talán nem jut el idáig a kapcsolat, hogy eléggé megbízz benne.
2018. okt. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Talán még nem találkoztál olyan pasival, aki tényleg kellett volna neked. S eltudnád magad engedni.
2018. okt. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
lehetséges...
2018. okt. 26. 23:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!