Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak ezért folytatni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak ezért folytatni az megismerkedést egy nővel? Szexkapcsolat így? Működhet ez?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy kedves nővel, aki majd 15 évvel idősebb nálam.

Beszélgettünk és feljött a téma, hogy őt érdekli a strap-on (felcsatolhatós pénisz) és mivel a saját testével illetően problémában van így szeretne kipróbálni úgy egy szexkapcsolatot amiben a hagyományos szerepek felcserélődnek, vagyis, hogy ő lenne az aki felcsatolhatóssal megdug engem, sőt nem szeretne cserébe kényeztetést tőlem, maximum simogatást illetve csókot.

Igényes nő, kifejezetten kedves és őszintén nem értem, hogy miért zárkózik el teljesen a női szereptől, de megkért, hogy tartsam tiszteletben és ne akarjam megfejteni és megoldani az ő problémáját amiért nem tartja magát vonzónak és amiért teljesen elzárkózik a női szereptől.


Igazából érdekes nekem az egész helyzet. Azt mondta, hogy szeretne bízni és rendszeres szexkapcsolatot létesíteni amiben főként ő ad, de "nem a megszokott módon" minden vágya, hogy élvezni lásson és osztozzon az élvezetemben.


Soha nem találkoztam még hasonló helyzettel, szóval nem igazán tudom magamban hová tenni ezt az egészet.

Részben hajt az újdonság utáni felfedezés vágya, azonban maga a szerep miatt van bennem némi drukk is, pedig mindig is érdekelt a fordított felállás.


Tudom, hogy nem vagyunk egyformák, azonban mégis nehezen tartom elképzelhetőnek, hogy létezhet-e olyan nő, akinek ez a szerep ebben a formában valóban örömet okozhatna.



2018. okt. 27. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Igazából nem értem mi a kérdésed.
2018. okt. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"Szexkapcsolat így? Működhet ez?


...


Tudom, hogy nem vagyunk egyformák, azonban mégis nehezen tartom elképzelhetőnek, hogy létezhet-e olyan nő, akinek ez a szerep ebben a formában valóban örömet okozhatna."

2018. okt. 28. 00:12
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Probalj ki mindent.

N/36

2018. okt. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak így, ilyen lazán? :D

Bár mit veszíthetek.. Kár túlgondolni:) Igazad van!

2018. okt. 28. 00:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Eltudnám képzelni az életem egy ilyen nővel aki idősebb, nyugdijközeli életkorú. Kérdés az milyen sűrűn szeretné? Én a helyedben nem tétováznék! Sok sikert és évekig tartó megértésen alapuló kapcsolatot kívánok Neked.
2018. okt. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fordult meg a fejedben, hogy a hölgy valaha férfi volt?
2018. okt. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!