Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az oka annak ha egy nőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak ha egy nőt csak párkapcsolatban élő férfiak érdekelnek? Kizárólag nők válaszát várom.

Figyelt kérdés
A párom mondta hogy a fodrásza csak kapcsolatban levő pasikra gerjed. Férfiként elképzelni nem tudom mi lehet az oka. Én sokkal jobban beindulok attól ha tudom hogy a nő régóta nem volt pasival. Ha kapcsolatban van akkor taszít az hogy a másik használja.

2018. okt. 29. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Dan so mondna: mert ri.ancbol van.
2018. okt. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Talán a tiltott gyümölcs utáni vágyakozás.
2018. okt. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Inkább írd meg hova menjek fodrászhoz.
2018. okt. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem önbizalomhiány áll a háttérben.Nem tudja eldönteni,hogy kivel érdemes kapcsolatot létesíteni,így olyanokra hajt csak, akik másokkal vannak.Vagy ezáltal nyer visszaigazolást,hogy ‘jobb nő’...
2018. okt. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Női rivalizálás, ha meg tudom szerezni a pasit azzal nem csak a pasit nyerem meg, de a másik csajt is "legyőzöm", ami sokszor szerintem még nagyobb győzelemnek minősül köztük. Pasi voltam de ezt nőtől hallottam.
2018. okt. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Mi az, hogy használja? Ez egy hihetetlen szexista megközelítés! A nő rohadtul nem egy tárgy, akit használnak. El kéne már ezt felejteni. Úristen.... 🙄🙄🙄🙄🙄
2018. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy aki kapcsolatban van ott szex is van? Lehet pont egy ilyen kapcsolatban a legkiéhezettebbek a nők...
2018. okt. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mikeXxX ***** válasza:
57%
Erre férfiként is tudok válaszolni neked volt nekem is ismerős nő aki ezt csinálta pl azért mert sosem akar komoly kapcsolatot plusz élvezi a ribi szerepet ennyire egyszerű.
2018. okt. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy őt izgatja, hogy azokat a pasikat egy másik nő használja. xD
2018. okt. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!