Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a pasid ezt kérné megtennéd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasid ezt kérné megtennéd neki? Ha nem akkor mit gondolnál a róla?

Figyelt kérdés

Szeretnék egyszer egy kicsit butuska szerepjátékot megélni, szó szerint butuskát..


Most úgy mesélem mint ha a pasid lennék: annyi lenne, hogy te mint barátnőm kislányosan két copfba font hajjal, picike falatnyi toppal, forrónaciban és combzokniban csinálnál úgy mintha most szedtelek volna fel az utcán mert bejöttünk egymásnak.. :D

De! Mielőtt dugnánk félve mondanád, hogy nagyon izgulsz a terhesség miatt és ezért nem engeded, hogy a puncidat dugjam meg és csak a popsidat dughatom, hogy véletlen se legyen baj a kis kalandunkból:)


Nyilván totál primitív és tök buta az egész szitu ahogy maga a párbeszéd is.. :D de valahogy mégis felizgat..


Szóval mi lenne a reakciód, ha a pasid ugyanezzel az ötlettel előállna?



2018. okt. 30. 19:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az alapszitut a szereppel megtenném, de nálam a popsi nem játszik, szóval így kimaradna
2018. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Szóval szeretnéd, ha a pasi kislánynak öltöztetne és popsin dugna (amire külön te kéred meg)? Azt hiszem, erre nem lesz nehéz jelentkezőt találni... :D
2018. okt. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Kategória: Szexualitás » Heteroszexualitás


hahaha hehehe huhuhu de vicces vagy, ja nemXDXD

2018. okt. 30. 19:31
 4/16 anonim ***** válasza:
10%
Én szeretek a pasimmal "bénázni" nevetünk rajta és sokkal közelebb hoz minket, más meg ugysem látja miket csinálunk.
2018. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez nem beteg :D Párom nekem is sokszor összefogja a haját két copfba és felöltözik kislányosan, csak ő arra kér szex előtt, hogy vigyázzak rá és legyek óvatos mert még csak 16 éves :) Ezt amúgy 26 évesen játsszuk :P
2018. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ahh!:D kis cukorfalat:) akkor vigyázz is rá(:
2018. okt. 30. 20:05
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Az lenne a reakcióm hogy gyere csinaljuk. A szerepjaték annyira nem vonz, de imadom a fenekembe. 👅 23L
2018. okt. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#3: Örülök, hogy akkor is vicces vagyok, amikor nem akarok az lenni... Amúgy a szófordulataid miatt ("butuska, tök buta", stb.) először azt hittem, nő vagy, ezért írtam azt, amit. :)
2018. okt. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8, a látszat néha csal.. az iróniát pedig nyilván értetted, ne játszd meg magad:)
2018. okt. 30. 21:35
 10/16 anonim ***** válasza:
Megtenném persze, sztem ez egy nem rossz szitu. :)
2018. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!