Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Nektek mennyire fontos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyire fontos egy kapcsolatban, hogy szépnek találjátok-e a barátnőtök punciját?

Figyelt kérdés
2018. nov. 1. 09:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
30%
A szűz kockáknak, és a renyhepinájuaknak üzenem, hogy ne pontozzanak le. #6 voltam
2018. nov. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
58%
Eleve nincs szükségmegoldás hozzá állás komoly kapcsolatban csak potyákban és alkalmikban . Az nem létezik hogy a másik teste arca elviselhető meg a fickó óriás vagy kis bréje átmenetileg jó . Vagy jó és tetszik minden ahogy van vagy nem , ez ízlés igény kérdése .
2018. nov. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem bármilyen punci megfelel és a kinézet sem számít,élvezzük egymást,ez a lényeg
2018. nov. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

"Vagy jó és tetszik minden ahogy van vagy nem , ez ízlés igény kérdése " Igen, normális esetben így van, hogy nem vagyunk együtt olyannal, akiben valami is nem tetszik. Egyszerűen akkor nem vonzódunk hozzá rendesen, és az kioltja a lángot. Erről nem tehet senki, és igazából az lenne a normális viselkedés, hogy NEM RABOLJÁK egymás idejét stb.


De nagyon sok a megalkuvó. Nem, nem azokról beszélek akiknek mindegy, hanem akiknek nem mindegy, de túl kétszínűek ahhoz, hogy felvállalják, s áltatják magukat, meg a párjukat is. (Férfi Nő egyaránt!) Na az ilyenek elfolytásából, aztán hirtelen feltöréséből vannak a lelki traumák.

2018. nov. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az miért megalkuvás, ha nekem pl. alapjáraton jobban tetszenek a ki nem lógó kisajkak, de a barátnőmet elfogadom a "saláta puncijával" együtt? Ha szeretek valakit, akkor minden porcikájával együtt szeretem, és nem élem meg lemondásként azt, hogy úgy vagyok együtt vele, hogy nincs tökéletes átfedésben a korábbi ideálommal. Elég felszínesnek, érzéketlennek és gyerekesnek kell lenni ahhoz, hogy valakinél tényleg elég legyen ennyi a kapcsolat lezárásához.
2018. nov. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Mivel felszines vagyok nekem fontos.

Persze van azaz egyébb:szép arc,jó cicik stb,hogy nem zavar ha salis.

De láttam már olyat ahol nincs mivel kompenzálni...😬

márc. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Közepesen fontos, de nem mindenkinek ugyan az a szép! Ezt itt publikusak nem tudom ettől nyomatékosabban mondani anélkül, hogy ne kéne leírnom mi az ami nekem nagyon tetszik és megosztó tulajdonság\kinézet.
márc. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!