Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lànyok milyen erzes nektek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok milyen erzes nektek az analis szex?

Figyelt kérdés
Nem kellemetlen?? Sajnos a baratnom azt akarja hogy vesz egy felcsatolhatos mufszt es megdug vele. Ez a vagya es en nagyon szeretem öt ezert benne lennek. De nagyon felek milyen erzes az analis szex nem kellemetlen? Nem tudom elkepzelni hogy jo lesz ahogy megdugja a fenekem. Olyan lanyok valasza erdekel akinek volt mar resze analis szexben. F

2018. nov. 1. 13:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
Nem rossz,sőt kifejezetten jó.De óvatosan,érzéssel,szenvedélyesen kell csinálni.
2018. nov. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%

de miért nem dugod szét a nőd fenekét és kérdezed meg tőle utána,hogy milyen érzés?

nem értem.

2018. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ö azt mondja hogy nagyon jo. De azert erdekelne mas lanyok velemenye is. Gondolom nekem is ugyanolyan erzes lenne mint egy lanynak.
2018. nov. 1. 13:41
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Ez ilyen, srácok. Ha a nő végbelébe akartok hatolni, viseljétek el ezt vice versa. Mert ugye segglyukatok nektek is van, így bátran tessék odatartani és kipróbálni milyen az, amikor egy oda nem illő dolgot fúrnak bele...

Ráadásul nektek ott a prosztata, amivel még élvezni is tudtok. Nekünk nincs ott semmi, ami izgalmas lenne, csak a borzalmas feszítő fájdalom

2018. nov. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Ne Rinyáljál már neked még prosztatád is van

nékünk nincs

24N

2018. nov. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%

"Gondolom nekem is ugyanolyan erzes lenne mint egy lanynak."


nem, egyáltalán nem olyan!


neked van prosztatád, nekik van egy csomó idegvégződés a hüvelyt és a végbelet elválasztó területen, így akár mindkettőtöknek lehet jó, de teljesen más okokból

2018. nov. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%
Az a borzasztó feszítő fájdalom nekem speciel tökéletes érzés, pedig nő vagyok:P
2018. nov. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18%

Nekem is jó érzés.. sőt olyankor mindig arra gondolok bárcsak lenne bennem mégegy😍

Nô.

2018. nov. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

És ha kellemetlen, akkor mi van?


Ki próbálod, aztán legfeljebb azt mondod, többet nem. Belehalni nem fogsz.


Ha meg eleve eldöntötted, hogy te ezt nem akarod csinálni - amivel semmi baj nincsen - akkor meg nem mindegy, hogy mások mit éreznek?


Különben is fiúktól kellene kérdezned, nem lányokról, azért kicsit más ott az anatómia.

2018. nov. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
Feszítő, perverz és még élvezem is. 29N
2018. nov. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!