Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnék spriccelni orgazmu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék spriccelni orgazmus közbe?

Figyelt kérdés
Trükkök ? Tanácsok ?

2018. nov. 2. 17:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
15%
Vizipisztoly?
2018. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Ez adottsag szerintem nem tanulhato
2018. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
25%

Clin ablaktisztító. Annak spricnis a feje. Amíg dönget a pasid, addig te égnek emelt lábbal nevetgélsz és spriccelgetsz

Tele van az internet olyan videókkal, amik a spriccelős orgazmus mikéntjét taglalják. Talán keress egyet és mutasd meg a pasidnak is

Mellesleg nem mindenki képes erre

2018. nov. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
Te nem Emese vagy hanem "Sanyi". Bár nem értem miért nem lehet egy az egyben feltenni a kérdést - privátra utazol vagy mire?
2018. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Edina 8103 ***** válasza:
100%
Ha egy pasinak jó a keze van,és tudja hova kell nyúlni akkor talán sikerülhet!!🤷‍♀️
2018. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Ezt nem lehet megtanúlni.Vagy tudja valaki vagy nem.Én példáúl spriccelek.De nem jó ez annyira a párom nem szereti.
2018. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%
Elottem szoloval egyet ertek. G pontot kell massziroznia a pasinak az ujjaval es ha igy sikerul orgazmust elerned akkor spriccelhetsz. De ha nem megy megtanulni nem fogod tudni. Orulj annak ha mar van huvelyi orgazmisod a nok tobbsegenek ez sem adatik meg.
2018. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
18%

Én eddig több nőnél is elértem, a megfelelő technika kell hozzá újjal.

Volt olyan, akinél farokkal is sikerült.

2018. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

17:44

Már megint egy főcsődör....

Gondolom még nővel sem voltál, csak jól esik hencegni

Teszteljük le a tudásod. Felajánlom a muffomat, tárt lábakkal várlak. Ha el tudod érni kizárólag a kezeddel, hogy spricceljek, meghajlok nagyságod előtt, és bármit kérhetsz tőlem, ésszerű keretek között

Ám ha mégsem sikerül, sőt még csak orgazmust sem tudsz okozni, akkor durván megszivatlak

2018. nov. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
9-es! Egyet értek veled, de amúgy tényleg ilyen könnyen adod magad? Ha igen, én is ajálkozom, de nem ígérek semmit. 🙂
2018. nov. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!