Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Nektek tetszene az, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszene az, ha egy tőletek idősebb és testesebb nő lefeküdne veletek?

Figyelt kérdés

Tehát hozzátok képest nagy teste és melle lenne, amikhez oda lehet bújni, testszaga egyszerre lenne igazgató és álmosító, idősebb lenne nálatok, és anyáskodó, gondoskodó hangnemben állna hozzátok.


Éjjel, ha bebújtok az ágyba, nem tudnátok nem észrevenni, hogy hatalmas feneke van, és testével felfűti a levegőt a takaró alatt.



2018. nov. 2. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Igen nagyon
2018. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Nekem bejonne.
2018. nov. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Persze,volt is már ilyen...
2018. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
hát nekem a korával nem biztos h bajom lenne, de elég vékony vagyok, szal egy testes nőről beszélünk eléggé zavarna, de tőlem testesebbnek nem nehéz lenni, szal vagy egy határ ami még oké
2018. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Nekem nagyon tetszene


28/f

2018. nov. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2%

Az, hogy idősebb tőlem az egyáltalán nem zavar (sőt, még előny is). Felőlem nyugodtan lehet akár húsz évvel is idősebb tőlem.

Azonban annyira ne legyen testes, mert a túl kövér nők nem jönnek be.

2018. nov. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Már eleve 30 vagyok, mit akarjak még attól is idősebbet? Az hogy testes meg nagymellű az pont mindegy. A testszag viszont rendkívűl gusztustalan.
2018. nov. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene. Egyszer volt benne részem, huszonévein elején negyvenes nővel. Nagyon jó volt vele. Most is benne lennék, idősebbel is.
2018. nov. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Optipolar ***** válasza:
90%
Idősebb lehet, ha vonzón molett, még az is rendben van, de ne legyen elhízva. Amúgy én pont idősebb barátnőt keresek.
2018. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14%
Nem. Csak a vékony, vagy az átlagos testalkatú nők jönnek be.
2018. nov. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!