Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, zokon vennétek, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, zokon vennétek, ha a lány nyalás közben irányítana titeket?

Figyelt kérdés
Nem éreznétek úgy, hogy sérti az egótokat az irányítgatás?
2018. nov. 4. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hisz mindenki másképp szereti, máshoz szokott (az alapvető dolgokon kívül).

Ha neked így lenne a jó, én örülnék, ha rávezetnél erre.

Fordított helyzetben is ilyen, nem mindenki tud jól orálozni, ezért szerintem a nőknek sem kell megsértődni azon, hogy ha rávezeted őket arra, hogy neked épp hogyan jó.

2018. nov. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az sosem baj, ha a lány is aktív.

Mondja, mutatja, jelzi.

2018. nov. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

És az úgy nem gáz, ha eddig nem irányítottam a pasit, most viszont irányítanám?


Nem volt nagyon bátorságom beleszólni a technikájába...

2018. nov. 4. 22:21
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem.nem.gáz engem special lázba is hozz
2018. nov. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akit ez zavar, az éretlen. Akkor jó a szex, ha a felek kommunikálnak egymással.
2018. nov. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
nekem eléggé bejön ha a lány ráül az arcomra és úgy élvezkedik...
2018. nov. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy baj. Ráadásul gondolom kapcsolatban is vagytok. Gondolom nem túl sok ideje még, de én nem venném zokon, ha szólnál érte. Pont ez a lényege, hogy a felek élvezzék együtt. Ezt meg le tudjátok kommunikálni!

Ráadásul szerintem még aranyos is, ha szólsz, hogy szeretnéd megmutatni, hogy neked hogy jobb. Finoman is tudod közölni, de szerintem ez alapból sem bántó a másik fél számára.

2018. nov. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Engem valamennyire zavarna.
2018. nov. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

8-as akkor te elég furán gondolkozol.

Általában kommunikáció kell ahhoz, hogy a másik felet megismerd, hogy tudd, hogy mit szeret. Ez nem csak a szexre igaz.


Ha már egy ideje együtt vagytok, és úgy gondolod, hogy kedveskedsz neki, viszel egy kis csokis muffint, de sajnos nem tudod, hogy ő csokis muffint nem szereti.

Alapból biztos, hogy örül neki, de nem biztos, hogy amit vittél az jó is neki.

Tudom, nem a legjobb hasonlat, de érzed, hogy mindent te sem tudhatsz a másikról, anélkül, hogy ezt szóba hoznátok?


Saját példa. Körülmetélt vagyok, nem szeretem, ha a partnerem "tépi" a férfiasságom, szeretem ha belendül, de eleinte néha nagyon erősen csinálta, ami nem a legkellemesebb volt számomra.

Nem vontam kétségbe, hogy biztos, hogy ügyes, de mindenkinek más a "jó".

Persze örültem, hogy csinálja, de néha nem volt kellemes. Így meg tudtuk beszélni, hogy ne csinálja ennyire erősen.. persze néha lehet, a pillanat hevében, de alapból nem a legélvezetesebb. Megértette ő is, és ő is azt szerette volna, ha nekem szó.

Szóval a másik fél ha normális, nem vonja kétségbe a "tudásodat" és örül, ha épp, hogy neki szeretnél kedvezni ezzel.

2018. nov. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem!
2018. nov. 5. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!