Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Titeket miért izgat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket miért izgat, ha egy nő előttetek kényezteti magát?

Figyelt kérdés

2018. nov. 5. 12:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem vagyok férfi, partnerem sokszor mondja, hogy ő is tanul, ha látja, magamnak hogy szeretem. Meg látványra szép neki.
2018. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem tudok erre konkrét választ adni. Izgat, maga a látványa.
2018. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Számomra a legizgatóbb látvány. Miért kell ezt indokolni? Mert az és kész.
2018. nov. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az már önmagában izgató hogyha látod a finom intim vonalait egy nőnek, nem pláne ha még izgatja is őket, és látszik rajta ahogy élvezi.
2018. nov. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy elég hülye kérdés....

Ennyi erővel azt is megkérdezhetted volna, hogy miért izgatja őket egy pucér női test.....

Én ugyan nő vagyok, de pontosan tudom, milyen hatást érek el akkor, amikor magamhoz nyúlok egy férfi társaságában

2018. nov. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A kérdés egyébként azért merült fel bennem,mert volt már olyan pasival dolgom, aki kifejezetten kérte, hogy ne csináljam magamnak, mert őt zavarja, feszélyezi a dolog. Szóval nem minden pasi szereti a látványt akkor úgy tűnik.
2018. nov. 5. 13:09
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
Engem olyan értelemben "zavar" hogy ha aktus közben nyúl magához, erősen koncentrálnom kell, hogy ne élvezzék el azonnal.
2018. nov. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen jellegű miértekre nincs válasz sosem.
2018. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Engem nem különösebben izgat.
2018. nov. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Mert egyszerre benne van a szexuális vonzalom, az izgalom, a harmónia,a szépség, a nőiesség kéjes kisugárzása...
2018. nov. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!