Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok akik élvezik az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik élvezik az online szexet?

Figyelt kérdés

A lányok között miért ekkora az ellentét. Az egyik oldal(ők vannak többen) állítják, hogy "fújj" és őket nem izgatja egy pénisz látványa csak a párjuké mert szeretik őket és a másik oldal pedig aki imádja.


Mielőtt jönnétek azzal, hogy aki imádja az nőnek kiadja magát és közben meleg: csak azután kezdek el beszélgetni ilyen céllal lányokkal miután megbizonyosodtam róla, hogy tényleg lányok (snapchaten pl. ) 24/F



2018. nov. 5. 18:29
 1/5 A kérdező kommentje:
u.i.:ugyanitt aki szereti az ilyesmit írjon privátot vagy vegyen fel snapcheten: snapszex Diszkréció adott és elvárt :D
2018. nov. 5. 18:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszarok a fejeden.
2018. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Vannak ilyen lányok? Itt sokan állítják hogy ők rendszeresen szexchatelnek meg képcsere de szerintem kamu vagy nemtudom. Én még sosem csináltam szívesen kipróbálnám ha akadna rá jelentkező :P
2018. nov. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak, én is feljárok Online oldalakra kamerás chatelni, de én a 2. tábort erősítem. És igén, egy sima pénisz látványa nem izgat fel és undorral tölt el, ha szimpátia nélkül előveszi és elkezdi verni. Ilyenkor azt gondolom, hogy k.va nagy lúzer lehet az illető, ettől meg még taszítóbb lesz és amúgy elküldeném melegebb éghajlatra,mert mutogatta magát. A fúj reakció ennek a light formája.:D Amúgy a kamsex tud izgatni, de ahhoz vagy egy testépítő adonisz kell vagy a párom , akivel ezt kipróbálhatom, mert van benne érzelem is.:)
2018. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem izgató amikor rád verik szexchaten...meg van benne valami amitől szexinek érzed magad (L)
2018. nov. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!