Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a ferfi hogyan szexelhet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a ferfi hogyan szexelhet?

Figyelt kérdés

Lefekudtem többször egy pasival , aki idösebb es roppant szegyenlös , elöször azt mondta hogy nem akar szexet stb , vegul akart , de úgy intezte , hogy úgy nézzen ki a dolog , hogy en vettem rá

Szeret matatni stb meg csókolni de nem akarja levetni az ingét , se a nadragjat , se a zoknijat . Pedig 3 hónapja ismerem .

Nagyon prüd meg szandalt nem hord stb . Azt hiszem kell legyen börbetegsege vagy valami baja amit titkol minden áron

Hiaba biztattam , dicsertem voltam turelmes . A felesege elhagyta mert kb 2 eve tart maganak egy több mint húsz evvel fiatalabb nöt , es égre földre eskudözik , hogy nem fekszik le vele .

Ezek utan hajlok arra , hogy elhigyjem, mert nem kepes felvallalni a testet meztelenül

Viszont oralisan hajlandó kenyeztetni stb de viszonzas isten örizz . Hiaba volt turelem meg biztatas , simogatasa a merevfarkának

Vegul hajlandó volt berakni , de nem akarta hogy nezzem stb .

Azon gondolkodom hogy ilyen hozzaallassal hogyan tud szexelni a szeretöjevel? Vagy letezik, hogy valóban csak segiti es nem fekszik le vele ?

Ha ennyire szegyellös , annak hogyan vetközik le?

Vagy a csaj kinyitja a sliccet es lovagolja?



2018. nov. 5. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de vesszek meg ha értem minek neked ilyen pasi!
2018. nov. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valami fejben nagyon nem oké nála, én simán el tudom képzelni hogy így nem szexelnek vagy csak sötétbe vagy amit te is mondtál. De az azért durva, férfiaknál nem szokott gyakran lenni ez, hogy ilyen zárkózott meg szégyellős.
2018. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindig van új a nap alatt!
2018. nov. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig téged nem értelek. Hogy lehetsz együtt egy ilyen pasival? Totál defektes lelkileg.
2018. nov. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Neked mi a vonzó benne? Leírás alapján ilyen alacsony, pocakos, szemüveges, bajszos, teszetosza emberkét képzelek el, akinek kb minden mindegy, a csajok szedik fel őt...


Te most a szerető melletti szerető vagy?

2018. nov. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pffff ez nem férfi. Tudod mikor kellene ilyen beteg pasi...
2018. nov. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!