Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szexnél merevedési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szexnél merevedési zavar? Fiúk, jártatok így a szüzességetek elvesztésénél? Lányok, voltatok így szűz fiúval?

Figyelt kérdés

Miért lehetett a merevedési gond? Hogy történt a dolog és meddig jutottatok a szexben?

A lány mennyire volt tapasztalt, hányadik partnere volt (lett volna) a szűz fiú?

Hány évesek voltatok?



2018. nov. 5. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, segítenék neki felállítani. N
2018. nov. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 zeeyo válasza:
100%
Jah, ez elofordulhat, nincs ezzel semmi gond. Legkozelebb majd jobb lesz.
2018. nov. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert izgultál. Az én volt barátommal is ez volt. Megnyugtattam,és utánna megint felállt neki. Én is szűz voltam.

17L

2018. nov. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Megtortent. Szegeny annyira tulspirazta, hogy honapokon at kitartott, orvosokhoz jart, stb. De vegul kiderult, hogy csak ennyire befolyasolo volt az, hogy elso szexnel igy jart. Azota semmi gond nem volt a merevedessel soha, hogy lekuzdotte a gatlasat.
2018. nov. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen 2. barátom még szűz volt és annyira ráizgult hogy mikor lekerult a ruha nem állt fel neki. Megnyugtattam és segítettem neki felállítani végül aikerült így a szex sem maradt el.
2018. nov. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen voltam l.
2018. nov. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!