Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, melyik féle orgazmust...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, melyik féle orgazmust kedvelitek?

Figyelt kérdés
Amikor a párotok hangosan sikít, vagy csak megremeg, vagy nyögdécsel, vagy bepisil, stb. Ha lehet, minél részletesebben.
2018. nov. 6. 05:50
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Üdv!


Elsősorban a személyes tapasztalataimról tudnék beszélni.

Nekem személy szerint nincs erre vonatkozó preferenciám.

Én azt szeretem, ha a nőnek jó és nem várom el tőle, hogy neki üvöltve legyen jó amikor neki nyöszörögve jó!

Úgy érzem egy férfinak azt észre kell vennie, ha a szeretett párjának jó akkor is ha nem remeg mint a nyárfalevés és nem ébreszti fel a szomszédot hajnali 2-kor egy orgazmus közepette.

Volt már részem az általad felsoroltak közül mindegyikkel, sőt olyannal is aki minden produkálta egyszerre! de őszintén mondhatom, hogy nekem semmit nem befolyásol a szex élményén az, hogy miként nyilvánul meg a párom kielégülése! Viszont! beszéltem már barátokkal nőkkel és férfiakkal egyaránt a témában és van akit zavarba ejt az, ha a párja halk, mert ő a hangos kielégüléshez szokott.Ellentétben ezzel voltak olyanok akik azt mondták, hogy a hangoskodás zavarja őket, mert cikinek érzik és félnek tőle, hogy esetleg valaki meghallhatja őket. Nos én ennyit tudtam hozzátenni a témához, remélem legalább részben választ kaptál a kérdésedre. :)

2018. nov. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Mifele kerdes ez hogy itt is a norol van szo, en pl a sajat orgazmusomat kedvelem igazan abbol is a prosztata altali elelvezest amikor a csaj vagy fel oraig nyalja a segglyukam es kozben ujjaz akkor szoktam olyanokat elvezni hogy egy "normalis" elvezes kozeleben sincs
2018. nov. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
azt amikor csak hirtelen megremeg és megszorítja a farkam a puncival azt nagyon, nem kell hogy hangos legyen.
2018. nov. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az összeset! Mert ez a leg egyértelműbb jele annak hogy minden Ok volt!
2018. nov. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%

A sikítozás, ordítozás annyira nem jön be.. Inkább amikor nyöszörögve, nyögve

finoman megremeg, lüktet a puncija, markol, szorít valamit, esetleg össze is pisilja magát közben, hát annál nincs jobb 😁

2018. nov. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18%

A békénhagyósat.


F/42

2018. nov. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!